Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért Ítélkeznek az emberek...

Miért Ítélkeznek az emberek ennyire durván?

Figyelt kérdés

Nem értek szót a korombeliekkel ,nem találom a közös hangot őket csak a buli ,csajozás érdekli,nem véletlen húzok kicsit talán jobban az idősebb pasikhoz ,férfiakhoz, valahogy az agyam is jobban meg mozgatja az a korosztály.

Nincs apa komplexusom,nem az egzisztenciára hajtok stb... csak valahogy, valamiért jobban be jönnek , a korombeliek nem !

Legyen +10 vagy +15 ,miért kell egyből minden utolsónak el hordani a nőt ? 28 vagyok lassan 30 .

Lehet sok olyan kis csaj van aki aranyásó de nem kell egy kalap alá venni az összeset !

Miért zavarja ez az embereket ennyire?


2020. febr. 9. 11:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

"Köszi a normális válaszokat !"

Szívesen!


"8# saját tapasztalatból IS írtam a 28-30 as csajozós pasikat és még had tegyem hozzá nem csak csajoktól hallom ezt !"

És a tapasztalatodban hova tetted a saját éretlen és gyerekes szinted? Ne haragudj, de saját magad sem tudod belőni, szóval nem sokat ér, hogy mit hallottál másoktól. Azt hallottad, amit hallani akartál, ettől függetlenül az általad említett korosztályban már elég sok férfi és nő házas ám.


"És ha úgy írok mint egy tízen éves ez téged miért zavar nem ez volt itt a lényeg sem pedig a kérdés :)!?"

Az égvilágon senkit sem zavar, a kérdésedre adtam választ. Az a te dolgod, hogy képtelen voltál felfogni.


Az utolsó mondatod pedig csak azt bizonyítja be, hogy a korosztályod és a felette lévő pasik is érthető módon inkább csak alkalmira használnak.

2020. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11 # ez igen !

Te vagy itt a megmondó ember igaz ?

Nevetséges vagy !

Legalább használnak valamire mert ahogy el nézem elég fusztrált lehetsz :p

2020. febr. 10. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!