Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért lepődnek meg...

Az emberek miért lepődnek meg azon, hogy nincs pénzem?

Figyelt kérdés

2019. októbere óta az össz jövedelmem nem éri el a nettó 200 000 Ft-ot sem. Most végre találtam 40 órás, bejárós állást, de azt is szürkén és úgy néz ki, nem fog sokáig tartani.


Mások nincsenek rossz anyagi helyzetben?

Miért meglepő a helyzetem?


2020. febr. 14. 10:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

# 10



Budapesti vagyok és a tanulmányaimnak megfelelően dolgoztam (volna) annak az embernek.

Tetszett a munka maga és az ígért tanulási lehetőség is.

2020. febr. 14. 13:09
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor, nézz másik munkalehetőséget.
2020. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

1.

Hadd várjam már meg, hogy amit most találtam, mennyire válik be. Bár az elején se tetszik, de kezdőként közel lehetetlen ebben a szakmában elhelyezkedni, akkor is, ha a média az ellenkezőjét sugallja.


2.

Szerinted az elmúlt 5 hónapban mit csináltam, ha nem állást kerestem?

Csak jött ez az előző ev-s átvágás plusz ősszel volt pár interjú. Azért nem vállaltam el minden bolti eladói munkát

Bár így is dolgoztam boltban is.

Volt olyan interjú, ahol közölték, hogy nem azért hívtak be, mert fel akarnának venni.


3.

Amúgy miért adtok "tanácsokat"? Nem akarom bántóan megfogalmazni, de nem ez volt a kérdés.

2020. febr. 14. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!