Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális az, ha valaki harminc...

Normális az, ha valaki harmincévesen sem tudja mit akar?

Figyelt kérdés
Idén töltöttem be a harmincat, viszont már néhány éve furcsa érzések kavarognak bennem. Nem tudom eldönteni, mit kezdjek az életemmel. Tanárként dolgozom, de teljes szívemből gyűlölöm az állásomat. Szívesen váltanék, ellenben nem értek a tanításon kívül semmihez sem. Sőt abban sem vagyok biztos, hogy tanárnak jó vagyok-e. Néha legszívesebben elköltöznék egy szigetre az óceán közepén a párommal, ahol a civilizációnak nyoma sincs. Más is jár/t hasonló cipőben?
2017. okt. 1. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag szerintem minden második ember, maximum nem ismeri be. Rád férne egy kis elvonulás, valami hosszabb ideig tartó kaland. Én jövőre megyek El caminóra, mert hasonló cipőben járok. Volt már pár ismerősöm és azt mondják kemény, de akkora szabadságot még soha nem éreztek, mint amit az út során tapasztaltak.
2017. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
83%

Mégis igaz a mondás: Aki tudja, csinálja, aki nem tudja, tanítja! :-D

A viccet félretéve: mondj fel, és gyere ki Angliába. Itt valami szar munkával összeszedsz egy kis indulótőkét, és továbbálsz. Pénzzel a zsebedben egyszerűbb váltani.közben meg kitalalod mi érdrkel

2017. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, normális-e (bár szerintem igen), de én negyvenévesen sem tudtam.
2017. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom, negyvenen túl. Már volt egy karrierváltásom, de már ebben is kiégtem. Nem is tudok jó tanácsot adni neked, de hátha segít az együttérzésem.
2017. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én idén leszek 29, de ugyanilyen helyzetben vagyok. Mondjuk én nem foglalkozok ennyire vele, hogy mikor mit fogok csinálni, vagy mit kellene tennem ha közeledek egy korhoz.


10 éve vagyok az első munkahelyemen, mint raktáros. Elvagyok megbecsülnek ott. Azóta vettem lakást, kicsinosítottam és jelenleg ki van adva. Nők terén még elég kevés tapasztalatom van, évente 2-3 alkalommal eljárok fesztiválokra és nyaralni kül vagy belföldre.


Kb az elmúlt 10 évem leírtam most pár sorban.

2017. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 27 vagyok, ésén tudom hogy a szakmámban mit akarok és mit szeretek. Tudom hol akarok lenni 5-10-15 év mulva.

Na de a magánéletben? Én ott vagyok katasztrófa. Van párom,de nem vele akarok lenni,folyamat megcsalom,most már egy éve van mellette valakim, akivel együtt akarok lenni,de ahhoz ragaszkodom,hogy együtt legyünk a mostanival. Tudom hogy váltani kellene,de félek/nem tudok/túl kényelmes. Így csak tengődök a szarban.


Szerintem normális,ha az élet valamely területén nem tudsz magadon kiigazodni,te valahogy szerencsésebb vagy,mert van legalább erkölcsi normád. Én a magamét már évek óta kérdőjelezem :(

2017. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinél van úgy, hogy legszívesebben otthagyna mindent, kidobná az egész életét a kukába és tiszta lappal indulna.


Én alapvetően szeretem a munkám, elvagyok a világban, de néha úgy vagyok hogy bárcsak elpusztulna az emberiség és egymagam maradnék a világban :D

2017. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!