Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha van egy 'üres' napod, mit...

Ha van egy 'üres' napod, mit kezdesz vele?!

Figyelt kérdés

Mármint olyan, amikor nincs semmi kötelező dolgod.

Ha nagyon rég nem volt már ilyen, akkor se ezt írd légyszi, hanem engedd el kicsit a fantáziád!

Ha ugyanazt csinálnád, mint az összes többi napodon, akkor írd le pls, hogy az hogy néz ki!

Nem kell nagyon részletesen, egy-két címszó is jó, de ha hosszabb, annak kifejezetten örülök.

Köszi minden válaszolónak!



2020. febr. 23. 19:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, ma egész nap feküdtem és a hobbimmal foglalkoztam.


A legutóbbi üres napon elmentem vásárolni és elintéztem egy-két dolgot ami nem sürgős, de hasznos. pl: kikértem jogviszony igazolást, mert tudom, hogy jövőhónap végéig le kell adnom a diákszövetkezetnek. Így nálam van és ha arra járok letudom adni.


Máskor itthon rendezkedek, takarítok, lomtalanítok, vagy főzök valami időigényesebbet. Van hogy csillogóra síkálom a fürdőt majd habfürdőzéssel meg is ünneplem, spa napot tartok: Arcpakolás, hajpakolás, manikűr pedikűr, órákat el lehet ezzel ütni.

2020. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kocsimosás, bevásárlás, takarítás, filmezés, lazulás, meccsnézés, ami éppen jön.
2020. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A szokásost: elb×m mindenféle értelmetlen dologgal.
2020. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%

Nekem a hobbim a munkám s magam osztom be időm.

Van egy alap időbeosztás, amit rendszeresen betartok.


Felkelés,folyadék, torna/yoga, folyadék, reggeli, fürdés (szeretek meleg vízben elterülni), 9kor munka start,tízórai, haladok még melóval, ebéd, futárszolgálat, megrendelések, megrendelt termék elkészítése, egyeztetés ha kell, táblázatban rögzítek mindent.


Egy óránként minimum 2dl víz.


Délután pihi, s változó.


Egyéb tevékenységek, melyek váltakoznak:

Kockulás, 3d modellezés, digitális rajz, varrok, szobrászkodok, tetoválok, fodrászkodom, család & barát kozmetikusa vagyok, sütök (legutoljára valentin napra 6 torta és 2 süti eladva), biciklizek, tornázok, találkozó ha úgy van, házban ügyködök, zongorázom, olvasok.


Párat pedig szoktam csinálni a fürdőkádban is: rajz, gépezés, olvasás, viasz faragás.


Legutoljára befejeztem a nappali kanapémat, magam készítettem az alap szerkezetétől kezdve a kárpitozásig nő létemre.


Kb az a kérdés: mi az amit nem te csináltál a házban?


A gerincemen a tetoválást, mert azt nem érem el 😅👌


Persze ez nem azt jelenti, hogy hulla fáradásig mindent, szeretek szépen lassan a magam tempójában haladni mindennel.

+Hangulat ember vagyok nagyon.

2020. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Télen-Nyáron pihenek,sétálok egy jó nagyot,el megyek egy kicsit kirándulni.

Jó időben motorozom de van olyan is amikor nincs semmihez sem kedvem így csak fekszem és alszom.

2020. febr. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Apex legends.
2020. febr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Edzek! :D

Utána meg telózok.

2020. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Amennyiben marad egy kis szabadidőm, általában az elmaradt munkákat próbálom megcsinálni például takarítás , ablakpucolás, vasalás valami új recept kipróbálása.

A délutáni kávé mellett olvasok vagy internetezek.

Hangulatember vagyok az időjárás és az évszakok is nagyon befolyásolják a kedvem a szabadidőben. Télen vagy esős időben inkább bent tevékenykedek vagy pihenek, a jó időben napsütésben szeretek kint lenni a szabadban a teraszon kertben .

2020. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!