Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet igy még kibirni...

Hogyan lehet igy még kibirni az életet?

Figyelt kérdés

Nem tudok másra gondolni csak arra,hogy meg kell ölnöm magam. Egyszerüen nem birom ezt az életet tovább.Sajnos bárhogy gondolom át a dolgokat,mindig ezt látom a legjobb megoldásnak.

Hosszu évek óta szenvedek ezzektöl a gondolatoktól.

Bánom a napot amikor meg kellett születnem e világra.


Bármibe is fogtam bele nekem semmi sem sikerült.Egy szerencséltlen senki vagyok aki nem számit fikarcnyit sem. Utálom magamat,utálom az életemet,mindent utálok.

A halál és a szerencsétlenség mindig itt van velem.



Annyi fájdalmat élek át lelkileg,hogy már nem fogom birni sokáig. Elmondani,leirni szavakban nem lehet.f25



2020. febr. 25. 15:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%

Halal utan lehet meg a pokol vàr. Honnan tudod hogy nem?

Mindenki azt hiszi mintha a halal megvaltas lenne közben lehet nagyon nem az amugy.

2020. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%

@15:10


Life hack: Ne légy vallásos. :D

2020. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1 A halál után nincs semmi,csak az enyészet!

A földi élet tartalmazza kinek a pokolt,kinek a mennyországot.

2020. febr. 25. 15:13
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem vallàs kapcsan. De akkor sincs bizonyitva semmi.
2020. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonymousreview60 ***** válasza:
51%
Keress fel egy pszichológust vagy pszichiátert!
2020. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hallod, ha rá vagy kondícionálva anegatív érzésekre akkor azt fogod a leggyakrabban átélni, mer az agyad azokhoz a kapcsolatokhoz tud nyúlni a legkönyebben, valamiylen módon nagoyn nagyon kicsi apró jó érzést keltő dolgokkal hónapok alatt ki kéne építeni kellemesebb kapcsoaltokat is.

Írj hálanaplót, keress fel egy pszichológust, ki lehet ebből jönni, persze cska ha akarsz, és persze melós, de utána azért visszanézve tuti nem bánja az ember

2020. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5 A pszichológus vagy pszichiáter vissza hozza nekem a szeretteim?

Vissza adja az életkedvem? Vissza adja az elvesztegetett idömet és pénzem?

Vagy még tovább huzná a bört róllam? (csak kérdezem)


Ha minden nap a rossz,szernecsétlen dolgok érnek és ezt még a halál is körbetáncolja,akkor ezek után nehéz meglátnod a jót,sajnos.

2020. febr. 25. 15:19
 8/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így érzel, viszont nem tudom minek írtál ki kérdést, mert egyértelmű, hogy egyáltalán nem is akarsz változtatni a helyzeteden.

Egyből lehurrogod azokat, akik tanácsot adnak. Nem fogod te megölni magad, akkor nem itt panaszkodnál. Egyszerűen csak figyelemre vágysz, mert magányos vagy.

2020. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az nekem is feltünt hogy negativ emberek mindent elutasitanak ami pozitiv es csak azt kántálják mi mièrt hogyan nem (lehet)jo.

Menthetetlennek tünnek

2020. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Aki öngyilkos akar lenni az mindig körbe érdeklődik előtte?🤔
2020. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!