Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye, hogy nincs jobb érzés...

Ugye, hogy nincs jobb érzés annál, mint egy városban sétálni, ahol senki sem ismer? 21/F

Figyelt kérdés
Te melyik városban voltál így ha szabad tudni?

2020. márc. 4. 11:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
De jó érzés lehet, erre még nem is gondoltam.
2020. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez csak annak jó, aki egy kisvárosból, faluból került át városban, és végre nem szólítja le szinte senki sem - ami néha azért hátrány is.
2020. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen, bárcsak előbb költöztem volna el!
2020. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én pont múlthéten Szentkirályszabadján éreztem így magam. Nyilván való miért mentem oda :D De meglepett, hogy elég kultúrált szép község. Teljesen más volt az érzés is , kb. ugyanakkora faluban élek( Baracska) De égés és föld! Itt minden le van pusztulva, ott meg minden rendezett, kultúrált volt nagyon. Kicsit úgy éreztem, mintha másik országban lettem volna.
2020. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
* ég és föld ( előző voltam)
2020. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Londonban
2020. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen Budapesten a legjobb sétálni
2020. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

En igy eltem negy evtizedig, es 11 eve erzem borzaszto idegenul, kenyelmetlenul magam, miota kulfoldon es faluban elek. Tobb orszagban is azota, Nyugat-Europa. Nem ismerjuk egymast, de szokas, hogy mindenki koszon mindenkinek. Nemetek csak ugy katonasan. Angolok mumosollyal, kedvesen es small talkkal. Ki se szeretnek mozdulni, mert elore lever a viz, ha jon valaki. Nincs mar gatlasom, de szeretnem, ha vadidegenek hagynak egymast a picsaba. Nem szivbol jon.

Budapesten szomszedokkal, de vadidegen nenikkel megalloban beszelgetni is jobban szerettem.

2020. jún. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!