Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vidéken pár száz fős faluban...

Vidéken pár száz fős faluban is használnak okostelefont meg laptopokat az emberek?

Figyelt kérdés
Ott is ugyanúgy menőség ezek a kütyük mint pl Budapesten vagy a vidéki nagyvárosokban pl Szegeden?
2020. márc. 4. 11:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap voltam egy 4000 fős községben egy 200 fős gyár egyik épületében a kettőből, volt net, telefon és laptop is
2020. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
61%

#8: "Vidéken még mindig a becsületesség, a dolgosság, a tisztaság, a rendezett élet ad "rangot" nem a kütyük.'


Hát akkor mi nagyon nem egy vidéken élünk...

2020. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
55%

#8

Mondjuk ha igaz amit írsz, akkor én nem vidéken élek... :D

2020. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%

"Vidéken csak fekete-fehér TV van, amin csak pár adó elérhető, abból is a közmédia a befutó, onnan tájékozódnak az emberek."


Az a kemény, hogy ezt a választási ellenzéki bukta után simán betolták.


A vidékieknek csak M1 van, minden mást nem lehet fogni:D


Sírtam már akkor is, de most is visítok a röhögéstől:D

2020. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%

Attól is függ. Vannak olyan elszigetelt települések is, ahol ugyan van net és telefon hálózat is kiépítve, de nem igazán használják, mert csak idősek laknak ott rendszeresen, meg van pár nyaraló és annyi.


De átlagban a kissebb falukban is ugyan úgy van internet, 4g mobilnet, használnak okostelefont, pc-t, laptopot, tabletet és sok minden mást is. Én is egy kissebb faluból származok. Nekünk így családon belül van 4 laptop, 3 pc, meg 4 telefon rendszeres használatban, meg vagy 3 tartalék régebbi. Mellette van 3 tv, műholdas és ip tv kapcsolattal. Nem is nagyon ismerek olyat a faluban akinek ne lenne bekötve legalább egy minimális net, ha másnem az unokák miatt.



Falun is sok van aki menőzik a cuccaival, de sokakat meg hidegen hagy. Hiába lenne egy 300ezer forintos telefonom, ha nem használom ki az erőforrásait. Nekem az ilyen 100ezer környéki bőven elég. Nem kell úgy se csajozásra se. Akik ilyen státusz szimbólumokkal akarnak csajozni azok szerintem egyrész kretének, másrészt az a csaj akinek egy ilyen miatt kellenék attól én nem akarnék semmit. Meg nem is igazán értem, ha van egy almás telefonom attól én jobb ember leszek?

2020. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%
Mit értesz vidék alatt? Afrikát?
2020. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
42%

# 15: EGyszer azt óbégatják, hogy minek az "állami" M1, amikor senki se nézi...

A buktát meg azzal indokolták, hogy mert azt nézték az emberek vidéken...


ROTFLMAO

2020. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
71%
Ahol inkább csak idősek élnek, ott nem annyira jellemző.
2020. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ott sincs külömbség
2020. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván nagyvárosi vagy, ilyen kérdéssel. Akkor én is kérdezek valamit. Te mint nagyvárosi, feltettél egy borzalmasan buta kérdést. Hogy lehet ez? Hogy lehet, hogy nagyvárosi "menő" cuccokat használó ember létedre ennyire nem vagy képben? Hogy lehet az, hogy okos eszközöket használsz, de mégis sötét vagy, mint az éjszaka? Nyilván mindenhol vannak olyan személyek, főként idősek, akik nem használnak, nem is értenek hozzá, de nincs is szükségük rá. De az az érzésem, hogy hiába tartod őket elmaradottnak, itt most inkább te vagy az...
2020. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!