Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkahelyemen némi...

Ha a munkahelyemen némi elismerésre vágytam, azzal szerintetek kárt okoztam a környezetemben lévőkben? (munkatársban, főnökben, bárkiben)

Figyelt kérdés
A lehetőségeimhez képest próbáltam a legjobbat kihozni a munkámból.Mit gondoltok erről?
2019. jan. 1. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, ez miben nyilvánult meg
2019. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A munkámra koncentráltam, majd a tevékenységeimet végeztem.
2019. jan. 1. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
És mi a sztori?
2019. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kérdésem az, hogy ezzel kinek okoztam fájdalmat?
2019. jan. 1. 18:55
 5/10 anonim ***** válasza:

elismerés?


nekem se volt olyan eddig.


Ezért írom le mindig hogy pénz legyen rendben.


Sajnos jelenleg kényszermunkahelyek vannak.


pénzért dolgoznak az emberek, találkoztam már olyan munkahellyel a sarki kocsma ahhoz képest kultur hely.

2019. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pozitìv visszajelzések mindenképpen kellenek, mert az hajtja előre a dolgozót a munkájában. Ott ahol, értékelik az alkalmazott munkáját, ott fontos, hogy a többiek is megbecsülve érezzék magukat, mert úgy kerek a történet. Remélem azért még vannak ilyen helyek.
2019. jan. 1. 19:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen rendjén való. Az, hogy igyekszel a lehető legtöbbet nyújtani, és igényled a pozitív visszajelzést, önmagában nem felvágás vagy kérkedés, hanem ellenkezőleg: optimális esetben motiváló erő kellene hogy legyen. Persze ha az elismerést csak te kapod meg, és úgy vagy beállítva, mint a megugorhatatlan etalon, akkor az valóban visszahúzó, de ez nem a te hibád, hanem azé a felettesé, aki rád projektálja ezt a "Steinmann, a grófnő" szerepkört, ahelyett, hogy mindenkinek a saját képességeihez mérten adná a visszajelzést.
2019. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk akkor is az a kedvencem amikor valakin látják hogy "iparkodik" és még őt nézik hülyének, hogy ennyi pénzért komolyan veszi a munkáját.


Ilyen helyen is voltam, rajtam röhögött mindenki.


Már nem vagyok ott.

2019. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Továbbra sem értem, mi a búbánatod....

Valaki beszólt? Kirúgtak? Nem kaptál prémiumot?

2019. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a körülötted lévők minimális energia-befektetéssel akarnak dolgozni ugyanazért a pénzért, amiért te is. Most őszintén, tudja őket bárki hibáztatni ezért? A munka teljesen leszívja az energiájukat és akkor még a barátnővel/családdal/gyerekkel is foglalkozni kell otthon.


Amit te csinálsz az példamutató, de felhívod a figyelmet arra, hogy lehetne jobban, hatékonyabban is dolgozni, több energiát beleadni. Ezzel veszélybe sodrod a többiek jól kialakított szokásait. Ez az ő szemszögükből nem kívánatos és rosszabb esetben áldozata lehetsz kiközösítésnek.


Onnan tudom mindezt, mert dolgoztam én is ilyen helyen és bár a főnökömtől kaptam néha pozitív visszajelzést, de munkatársaktól egyáltalán nem. Már miért is kaptam volna, nemde? :) Felmondtam inkább, túrják csak a minimumot egymásnak.


Ha nem tudsz lépni semerre, akkor próbálj meg az ő szintjükön dolgozni, nem villogni tehetségekkel és rendben leszel.

2019. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!