Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van így, el vagyok...

Más is van így, el vagyok keseredve?

Figyelt kérdés

Tudom, mást is érint, meg van aki nagyobb bajban van, de ez a virus..

Nem tudom elhinni, eleinte azt hittem a média felfujja, ide nem jön el, ha igen csak nem érzünk meg semmit a környéken ez egy kis város..

Hát de, pikk pakk ma megszünt a munkám bizonytalan ideig, és ebben a helyzetben el se tudom képzelni hogy eltudnék helyezkedni,mindig terveztem de így hogy egyik napról a másikra változik minden, megrémít. Hogy tudnék pozitivabban állni ehez, hogy ne görcsöljek minden órában azon hogy mikor lesz vége, mikor lesz munkám, ha ezt senki sem tudja.

Tehát ti mit tesztek, hogy tudnám a legjobbat kihozni ebből a helyzetből?


2020. márc. 16. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol, mit dolgoztál?
2020. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A tesco keres ideiglenesen dolgozókat.
2020. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú betegségből gyógyultam, 1-2 hónap múlva terveztem munkát keresni. A lakásból nem mehetek ki akkorra. Hát nem így terveztem.
2020. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1#:vendéglátás, pincérként


2#: Itt még nem olvastam sehol, de holnap akkor megérdeklödöm, köszi!!

2020. márc. 16. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Igen . De ez egy műbalhé a kormányok média terrorja . Szakértők krizist válsagot helyeztek kilátasba 2020ra .Bill Gates alapitvány influenza világjarvanyokat . 2010es youtube Angolszász misszió közli Kínából terjesztenek vírust . Eddig 3ból 3 megtörtént . Lakossag irányitható csürhe . Karton számra raktaroz gerjeszti a bajt . Pormaszk nem szűr ki semmit az sem ha napi 2szer fel lesz mosva a jarólap . Üzletekben nem kellett volna bevezetni a pekáru szigorúan alkalmazottal plexipult keresztüli kiadását ? Bárki bemegy krákog taperol az nem gond ugye .
2020. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem. Mindenki más örül a helyzetnek...


Ez most komoly kérdés volt? Természetesen mindannyian kivagyunk, bizonytalanok vagyunk, elkeseredettek, félünk... Legalábbis gondolom, a legtöbben.

2020. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem írtam hogy mindenki örül, egyszerű kérdés volt ki hogy tudja kihozni ebből a helyzetből a pozitivitást, a "legjobbat" amennyire ez lehetségest.
2020. márc. 16. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem jó, hogy az emberek nem elég informáltak.


Én már Január közepe fele tudtam, hogy ez fog történni, fel is készültem rá lelkiekben. Ennek ellenére ugyanúgy lesújtó a helyzet, főleg, hogy milyen válság fog ezután következni.

2020. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy voltam vele, hogy ráérek munkát keresni, pihentem 2 hónapot. Gondoltam elég a pénzem, mert utána úgyis találok munkát 1-2 hónap alatt. Elkezdtem interjúzni, erre bejött a járvány. Szinte minden helyen home office van, késleltetik a felvételt, már kapom az e-maileket,hogy a türelmemet kérik. Így biztos nem lesz munkám a következő 2 hónapban. Minden anyagi tartalékomat felélem várhatóan. Aztán remélem májusra lecseng és tudok interjúzni.

Bennem az tartja a reményt,hogy ebben a helyzetben szinte csak kajára kell költeni, nem megyek sehova, nem veszek bérletet. A költségeim minimálisra csökkentek.

Egyébként meg edzek szinte minden nap meg tanulok, oktatóvideókat nézek, olvasok és próbálom elterelni a figyelmemet értelmes dolgokkal.

Te is próbálj meg otthon tanulni, akár nyelvet, akár alapvető pénzügyeket. Én most a kiszámoló blog youtube-os előadásaira kattantam rá, rengeteg hasznos pénzügyi tanács van bennük, amiket később tudsz majd hasznosítani. Pihendd ki magad 'előre', ne csak sorozatokat nézz egész nap. A gyakorit is minimalizáld, mert könnyen rá lehet szokni és majd akkor veszed észre magad,mikor elmegy az egész délelőttöd vele...

2020. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!