Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalok! Van itt olyan...

Fiatalok! Van itt olyan köztetek, aki úgy érzi, lelkileg inkább a 60-70, esetleg 80-as évekhez vonzódik?

Figyelt kérdés
Érdekel a hippikorszak, szívesen éltem volna benne legalább egy ideig, a kedvenc bandáim : Pink Floyd, The Doors, Nirvana (bár ők kicsit későbbiek), Joy Division...; illetve a kedvenc filmjeim: Száll a kakukk fészkére, Hair, Taxisofőr... közül is sok ahhoz az időszakhoz köthető.

2020. márc. 16. 22:14
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Én is így vagyok. De tegyük hozzá természetesen az USA-ban éltem volna szívesen a tizes huszas éveimet a 80 as években.
2020. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Itthon a legjobb korban voltam tini a kilencvenes években. Nem cserélném a nyolcvanas Kádár korszakra semmiképpen mert abból nem jött át például semmi csak a hülye "tinitinilány" meg a többi. 89 után pedig szinte egy pillanat alatt minden a 70-80 - as éveket élhettük át újra egészen az INXS-ig. Hendrix, Doors, Bowie, Cure..
2021. febr. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Imádom azt a korszakot. Nagyon sajnálom, hogy nem akkor lehettem tini. Beatles, Queen, Edda... mindegyiket imádom. Sajna most már csak nagyon kevés ember követi az akkori stílusirányzatokat, és hallgatja az akkori zenéket. Pedig szerintem egy tök jó korszak volt :)
2021. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!