Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most mennyire él nálunk a...

Most mennyire él nálunk a maradj otthon? Természetbe kirándulni mennék, az is közösségellenes tett?

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szabadban, olyan helyen, ahol nincsenek emberek, nyugodtan kirándulhatsz. Csak lehetőleg ne tömegközlekedéssel menj!
2020. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, HA olyan helyre mész ahol nincs nagy forgalom, és nem tömegközlekedéssel mész ki a "rajthoz" illetve haza.
2020. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodtan menj. Én már lassan agyvérzést kapok a sok "maradj otthon" embertől, aki kb. agyonütne azért is, ha kiviszem a kutyát pisilni vagy elmegyek sétálni... Egyelőre nincsen kijárási tilalom, de alapvetően még az sem azt jelentené, hogy nem lépheted át a küszöböt, hanem boltba/dolgozni ugyanúgy elmehetsz. Amíg nincsen konkrétan erre irányuló intézkedés, addig én is el fogok menni biciklizni, sétálni, kutyát sétáltatni és hasonlók, mert szerintem az ember meghülyül, ha a négy fal között él...ez valakin már most is látszik. A tömeget kerülni kell, a másokkal való érintkezést, kontaktust kerülni kell, oda kell figyelni a higiéniára stb., de senki nem fogja kiirtani az emberiséget attól, hogy elmegy egyet sétálni a friss levegőn.
2020. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

[link] Alakul. Lol.


Én is kiviszem a kutyát. Közben én vigyázok a többi emberre, mert nagyon nem akarják a távolságot tartani.

2020. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
#!, a maradj otthonozós embereknek nem azzal van bajuk, aki kimegy egyedül sétálni a szabadba. Azokkal van bajuk, akik nem bírnak ki néhány hetet anélkül, hogy összejárogatnának a haverjaikkal. Az én lakótársam nem bír megülni itthon, ide-oda mászkál, haverokkal találkozgat csak úgy kedvtelésből, miközben én köhögök és hőemelkedésem van, szóval ki tudja, én nem koronás vagyok-e és a lakótársam hány embernek vitte már el, akik szintén továbbterjesztik. Mi ez, ha nem felelőtlenség?
2020. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!