Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki teljesen...

Van itt olyan aki teljesen boldogtalan? Miért?

Figyelt kérdés
Akit semmi se tesz boldoggá, mert nincs minek örüljön, csak a sok baja van.
2020. márc. 20. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Az lehet depressziós. Illetve beállítódás, habitus kérdése is.

Van, akinek kb.minden megvan, egészséges, mégis mindenben csak a rosszat látja. Míg olyat is ismerek, akit nem kímélt az élet, tényleg sok baj érte és mosolyog, vidám, optimista.

2020. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, én a te válaszod alapján a középút vagyok, mert nekem van bajom elég komoly és boldogtalan is vagyok. Örömöm meg nagyon kevés van.
2020. márc. 20. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
A boldogságból nekem sem jár,járt ki!
2020. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van munkám, amit nem szeretek. A váltás nem megy - főleg most. Érdekelne egy terület, amit tanultam is, de annak az elkezdése reménytelen, de igyekszem elindulni rajta. Barátnőm nincs.

Azért vagyok boldog, mert van (még) munkám, hajlékom, de más miatt nem vagyok az.

2020. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van sok baj. Amikor a saját anyád is szégyell és kívánja hogy bárcsak más gyermeke lenne. Tükörbe se nézek és a belsőm miatt mindenki elutasít.

Mindig is kevés voltam mint párkapcsolatban mint baráti kapcsolatban. Unalmas vagyok, így megpróbáltam azt mondani amit hallani akarnak az emberek, de így csak magamat csaptam be.

Akinek élnie kell az változtat, nekem arra nincs erőm mert pont az beteg ami erős lehetne.

2020. márc. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!