Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy anya úgy lazít néha, hogy füvezik?

Figyelt kérdés

2020. márc. 25. 11:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
A cigizés alatt nyilván a füves cigire gondolok, ennyire még a drogosok se hülyültek el... :D
2020. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom ha van otthon rajtad kívül valaki pl a férjed akkor szívjad, mert legalább 1 ember ne legyen bódult állapotban kisgyerek mellett ha gond van (pl lenyel vmit) tudjon vki vezetni kórházba meg ilyenek. Én havi 3g szívok el nem tartom magam rossz embernek ettől mert van egy mértékem, ezt a pénzt meg más alkoholra költi...

Ha a gyerek(ek) nagyobb(ak) akkor már nyugodtan lehet, de azért titokban. Ha akarja úgy is kifogja próbálni ha lát téged ha nem, olyankor érdemes elbeszélni vele a mértékekről és nem fenyegetni mint anno engem szüleim ha elszívok 1 füves cigit ki leszek tagadva meg ilyenek... Most is dolgozom mellette tanulok nyelvet és nem lettem csavargó. Szóval nem itélem el csak okosan!!

2020. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Bacatta válasza:
83%

Én szoktam füvezni (kövezzetek meg) úgyhogy van tapasztalatom.


I.

Szerintem a kicsi a gyereked éjszakánként foglalkozni kell vele, vagy nagy aktív figyelmet igényel vagy szoptatod, akkor semmiképpen se csináld!


II.

Ha a fentiek igazak rád és van mondjuk egy 6+ éves gyereked egyáltalán nem probléma ha egyszer egyszer szívsz egy kicsit, de mondjuk ajanlatos azért nem elsőre gyerek mellett, ha ismered a korlátaid és nem szívod túl magad vagy egyéb akkor oké.


III.

Szerintem ha van egy kamasz gyereked akkor tökre menő lehet , hogy milyen laza vagy.



A fű:

- Sokak mondanak sokat a fűről és nem igaz hogy nem lehet rászokni, rá lehet. Saját tapasztalat alapján viszont a leszokás nagyon egyszerű, amikor én szünetet tartok/ elfogy fél napig egy picit gondolkodom hogy milyen jó lenne tépni de utánna minden helyre áll. Egyébként kiválóan lehet fű mellett teljesíteni, munkában is és anyaként is. Szerintem menő lennél nem pedig elítélendő.


Boomerek kedvéért:

-Nem mondom sem gondolom hogy a fű/drogok menőek lennének, de ha egy felnőtt füvezik akkor lazának tűnik, a lazaság pedig menő.



Csak okosan, és vegyél jót! ;)

2020. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
79%
Azt a mindenit micsoda válaszok tájékozatlan buta sötét proletár népség :D Faszán átment a propaganda legalább. Még azzal sem vagytok tisztában mit jelent a drog fogalma. Szoktál kávézni ? Cukrot enni ? Akkor elárulom, hogy te is drogos vagy nem csak az aki rágyújt egy gyógynövényes cigire, hogy jobbat aludjon.
2020. ápr. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
79%
Kérdésre válaszolva.. örülj neki (!) sokkal jobb lesz anyukád lelki állapota, illetve látszik ebből, hogy nem egy visszamaradott cső látású ember, hanem egy nyitott gondolkodású személy aki nem dől be a sok szarságnak.
2020. ápr. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!