Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem jó felnőni?

Miért nem jó felnőni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 13:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%
Mert akkor ismered meg igazán, hogy a legtöbb ember mekkora egy kétszínű rohadt tetűláda.
2020. márc. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%

#11

Olyanok a gyerekek között is bőven vannak, nem emlékszem mikor jöttem rá, de oviban már tudtam, az biztos.

2020. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az élet minden szakaszának vannak előnyök és hátrányok.

A felnőttlétnek (még inkább az ehhez szükséges önállóságnak) szerintem az a legnagyobb előnye, hogy még inkább megnyílik az ember előtt a világ és a szó egy értelmében szabadabb lesz.

(19/L)

2020. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%

Alig vártam, hogy felnőjek, hogy ne mondják meg mit tegyek, hogy oda mehessek ahova akarok s akkor amikor akarok, és addig tévézzek amíg akarok, addig aludjak, amig akarok, akkor feküdjek amikor akarok, azt ne kelljen megennem, amit nem akarok.

Jó felnőni és akkor már kapsz egy plussz dimenziót, ami ott bontogatta benned a szárnyát 13 évtől kezdve...

2020. márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttem. Az őseim csak ritkán mondták meg, mit tegyek, most viszont irányít a munkahely, az egyetem, a pénzem mennyisége és az összes többi körülmény.

Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt, hogy oda mehettem, amihova akartam és akkor, amikor akartam.

Ugyan nem tévézek, helyette netezek. Netezhetek addig, ameddig akarok, de akkor még rosszabb lesz 5:30-kor kelni.

Korábban kelek, mint gimiben.

Nagyon sokszor azt eszem meg, ami olcsó, máskor ami gyors.

Olyan dolgokra, amit igazán élvezek soha sincs se időm, se pénzem, de ha valami fontosabbtól csoportosítok át időt ÉS pénzt, addigra energiám nincs, ami elrontja az egész programot.

Plusz dimenziót kaptam, ami megmutatja, hogy az élet mindenki számára erőn felül nehéz és folyamatosan olyan akadályokat kap az ember, amit még elképzelni is lehetetlen.

13 éves koromtól kezdve voltak álmaim, ám kiderült, hogy mindnek esélytelen az elérése.


Én azt látom, hogy a legtöbb felnőttnek küzdelem az élet és az esetek többségében bizony örömtelen. Vagy pici örömöket kell észrevenni erőn felüli nehézségek közepette.


Aki másképp látja, azt kérem, hogy világítsa meg, miben tévedek! ;)

2020. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%
Mert kiabrandulsz a vilagban es csalodsz az eletben. Nem is jatek.
2020. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%

Azért, mert gyerekként az volt a legnagyobb gondom, hogy tanulni kellett a vizsgákra meg bejárni iskolába. Jajj ez a barátnőm nem ír vissza vagy keveri a sz*rt.

Felnőttként számlák fizetése, tanulás,munkahelyen fix 8 óra eltöltése, teljesítés,hogy ne rúgjanak ki. A középiskolás barátnő akár ki is rúgathat sz*rkeveréssel. Utána a nyűg, hogy új munkát kell keresni. Albérletet kell fizetni.

Összességében gyerekként 2 db feladatod van, iskolába teljesíteni meg a szülőknek szót fogadni. Felnőttként meg 100 feladatod és felelősséged van, amiket ha nem teljesítesz, akkor éhen halsz és utcára kerülsz. Nem jó felnőttnek lenni, élvezd ki a boldog gyereklétet amíg csak lehet...

2020. márc. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!