Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most kell befejezni?

Most kell befejezni?

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve vagyunk együtt nagyon szeretem de borzasztó féltékeny sehova nem enged nem beszélhetek mással sok embert el is vesztettem...

elkezdett beszélni a csajjal és meg is mutatta hogy mit pl olyat hogy miket csinálna vele az ágyban.. össze vesztünk nem egyszer nem kétszer volt erre példa de csak azért is! Szeretem viszont már sokszor hallottam tőle hogy ez lesz az utolsó hát nem... Nemtudom hogy mit kéne tenni talán befezni? Az a baj első kapcsolatom és nem értek ehhez. De amikor beakartam fejezni vagy ideges lett és beleütött a falba vagy elkezdte mondani hogy ő szeret és nem akar elveszîten!

Mit csináljak ilyen helyzetben?


19/L



2020. márc. 26. 22:52
1 2
 11/13 Ignis Subdialis ***** válasza:
A párod egy tipikus bántalmazó. Túlzott féltékenység, a másik elszigetelése, agresszió, esküdözés, hogy szeret és fogadkozás, hogy az utolsó volt, mégis állandóan ismétlődik - tipikus bántalmazási forgatókönyv, amiben esélyes, hogy egyszer nem a falba, hanem az arcodba tolja majd az öklét. Az ilyen kapcsolatot tegnapelőtt kell lezárni, arra viszont vigyázz, hogy az ilyenek nem feltétlenül "engedik el" könnyen a szakító felet, ezért érdemes úgy bejelentened a szakítást hogy más is ott van veled, ha őrjöngeni kezdene, és a szakítás után is kerüld, hogy egyedül fuss vele össze. Érdemes lenne felvenned a kapcsolatot a lekoptatott barátaiddal, elmondani nekik hogy bántalmazó kapcsolatba kerültél és a párod miatt nem kereshetted őket. Az is segíthet, ha utánaolvasol a neten a bántalmazásnak, kikből válik bántalmazó, kik kerülnek bántalmazó kapcsolatba, mik a jellemzők és hogyan lehet megmenekülni.
2020. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek szakítottunk bár nem volt könnyű!

De már sokkal jobban érzem magam

2020. máj. 18. 09:34
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó döntés volt.
2020. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!