Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm perelhet el nem...

A főnököm perelhet el nem végzett munka okán, ha egyszer olyan szinten túl voltam terhelve, hogy még túlórával sem tudtam befejezni?

Figyelt kérdés
Még egy hét van a felmondási időmből.
2018. szept. 23. 15:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Megjegyzem nagyjából 2 hétnyi túlórám van bent, amit ki nem fizetnek, lecsúsztatni meg értelemszerűen már nem tudom.
2018. szept. 23. 15:36
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Menj betegbe, ha valaki ennyire embertelen, és ennyire fitogtatja azt amije nincs, akkor megérdemli, hogy megtudja mennyit melóztál, és ha azt akarja hogy menjen a cége, akkor kénytelen lesz a helyedbe beállni és melózni.
2018. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2+ A pénzed miatt ne aggódj, mert azt az egy hetet ki kell fizetnie a munkáltatónak...
2018. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Hogy lehetnek ilyen embertelenek hogy ennyire hajtanak? Én a helyedben otthagynám. Az egészség a legfontosabb, a szervezetnek se tesz jót ez a hajtás.
2018. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen, én is otthagyom. Megy is a fújás, hogy mekkora bajban hagyom ott őket.

Ha eldurvulna a legvége, és perrel fenyegetne, ügyvéd?

2018. szept. 23. 15:46
 6/19 anonim ***** válasza:
Én még ilyenről nem hallottam, hogy a főnök azért perelheti az alkalmazottat, mert hanyagul dolgozik. Milyen munkakör?
2018. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Csak ugat a kutya, de nem harap. Sz**d le, nem tehet semmit:)
2018. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#6

Nem érted hogy a kérdező NEM végzi hanyagul a munkáját, hanem főnöke folyamatosan hajtja, és ez megterhelő neki. Nagy a különbség a hajtás és a között aki hanyagul dolgozik.

2018. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is akartam írni, hogy nem hanyagul végzem a munkám, hanem konkrétan LEHETETLEN akkora mennyiséget elvégezni olyan körülmények között, amilyenekben kénytelen vagyok dolgozni.
2018. szept. 23. 16:57
 10/19 A kérdező kommentje:
Pld. 20 percenként felállítanak, hogy menjek ide, menjek oda, hozzam el ezt, hozzam el azt. Egyik sem tartozik a munkaköri feladataim közé, de azért csináljam, mert utasítanak.
2018. szept. 23. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!