Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ennyire erkölcstelen a...

Miért ennyire erkölcstelen a legtöbb ember?

Figyelt kérdés

Instagram , Facebook tele van olyan lányokkal, nőkkel akik olyan képeket tesznek fel hogy épp hogy nem látni a bimbóját , tangás képeket vagy legalább olyat , hogy olyan nadrág van rajta , hogy ki van a fél feneke. Mellüket mutogatják a kamerába, mindig kitolják a feneküket és arról szól a kép, hogy milyen “jó “ seggük van. Mindig erotikus képeket tesznek fel. Az edzős videokról meg ne is beszéljünk , amikor telibe pucsítnak a kamerába.

Férfiaknál is észrevettem, hogy pl. egy edzős képen úgy le van húzva a nadrág, hogy épp, hogy nem látni a férfiasságát...

Én elhiszem, hogy egyesek nagyon megvannak elégedve a testi adottságaikkal, csak nem értem hogy miért kell pl. a kamerába pucsítani.

Alig van olyan lány, aki nem tesz ki szemérmetlen képeket.

Miért lettek ennyire erkölcstelen az emberek? Miért “mindig” a szexualitásra fókuszálnak?



2020. márc. 27. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A fiúk meg a meztelen felsőtestüket mutogatják, és lehúzzák a nadrágukat, hogy a Calvin Klein-os alsógatya kilátszódjon. A fiúk se jobbak ilyen téren.
2020. ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Az igazi állatok meztelen járkálnak és meghagyják a szőrt mindenhol.
2020. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Visszasüllyedünk a kva ősemberek szintjére, a jövő kb. a Mad Max világához fog hasonlítani, nem arra amit a legtöbb science fiction bemutat, hogy majd tér-időben ugrabugrálunk meg földönkívüliekkel kommunikálunk stb, a "fejlett" civilizációk mindig elbuknak, saját magukat pusztítják el a hozzáállásuk miatt, ez egy körforgás, az emberiség történelmében volt már rá példa nem egyszer, és lesz is még...
2020. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!