Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az extrovertáltaknak most...

Az extrovertáltaknak most limitált ideig olyan rossz mint az introvertáltaknak az egész életük?

Figyelt kérdés

Ugye az introvertált emberek egész életükben rá vannak "kényszerítve", hogy munkába járjanak a munkatársaikkal jópofizzanak stb. Az extrovertáltaknak most csak pár hónapot kéne otthon ülniük és kihagyni pár bulit, de már 2 hétbe bele vannak őrülve és egész nap ilyen jellegű kérdésekkel áradoznak és a közmédia is olyanokkal van tele, hogy milyen nehéz ezt most kibírni.


Lehet ők vannak a többen, de ha emberek nem kevés %-ától elvárják, hogy úgy éljék az egész életüket ahogyan azt a társadalom elvárja akkor nekik miért ennyire kínszenvedés pár hónap ? Miért nem elég nekik csak interneten tartani a kapcsolatot a barátikkal ismerőseikkel tudva, hogy ez csak egy bizonyos ideig fog így menni ?



2020. márc. 27. 22:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%

A szociális fóbiás emberek nem gyökerek.

A "bent kuksolásnak" is megvan a maga varázsa.


Egyébként én is magamnak való ember vagyok, kicsit tanulgatok (egyetem), de egyébként egy jó filmmel/játékkal simán eltöltöm az időt.


Viszont engem is terhel a helyzet... az egyetem kicsit hiányzik, mert legalább bementem és beszéltem emberekkel.

Nem tudom meglátogatni a rokonaimat/ismerősöket.


F

2020. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%
En intro vagyok,de nem az a bezarkozos!Nekem a sok ember nem hianyzik az utakon,az utcan a boltokban!De az,h nem jarhatunk pl.termalfurdobe a ferjemmel,( a dereka miatt szoktunk,es nekem is jot tesz),vagy rockkoncertek,szinhaz,vásárok stb elmarad,na az hianyzik!Amugy eltudnam viselni az itthonletet,de sajna dolgoznunk kell!
2020. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
89%
Én tudom magamról hogy mindig szorongok. Iskola, utca stb. Engem igazából az zavar hogy nem hagynak egyedül. Szüleim szinte egész nap itthon vannak és alig tudok egyedül lenni. Egy idő után pedig frusztrált leszek. A sulinak örülök. Van előnye meg hátránya is.
2020. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Barackoshányás ***** válasza:
91%
Introvertált, szociális fóbiás gyökér vagyok, az előző minden szavával egyetértek
2020. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!