Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa kiakadni a környezetemr...

Furcsa kiakadni a környezetemre este 7 óra, fél 8 körül amiatt, hogy zaj van, miközben én lassan lefeküdnék aludni?

Figyelt kérdés

Leginkább a kutyaugatás amire kiakadok, amikor a környék összes kutyája elkezd úgy ugatni, mintha egymással versenyeznének, hogy ki tud hangosabban és intenzívebben ugatni. Aztán még amire ki szoktam akadni kora este, az az autók, motorok hangja, amikor zenét hallok kintről, és amikor ordítozik valaki. Általában ez megy a környezetemben kora esténként így tavasszal, nyáron.

Beteges, hogy kiakadok ezeken a dolgokon? Nagyon érzékeny vagyok a zajokra esténként, persze mindez nem zavar délelőtt, délután.


2020. ápr. 7. 07:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sajnos furcsa, mondom ezt úgy, hogy én is ilyen vagyok, annyi különbséggel hogy nemcsak a zajok, hanem a szagok és a fények is kiborítanak.
2020. ápr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem furcsa inkább baromság. Önmagadat arra hergelni hogy ilyen idegbajos típus legyél. Te tudod. Csak akkor tudd, hogy például a magamfajta lehet nem szívesen trécsel veled. Max a hasonlóan "gyagyák". :)
2020. ápr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz egy füldugót.

Kora este még világos van, és egyre tovább lesz az, mások olyankor még simán élik az életüket.

2020. ápr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De azért amit a kutyák leművelnek itt kora este, az nem normális. Ugat az összes mint aki megőrült
2020. ápr. 7. 07:56
 5/16 A kérdező kommentje:
És egész nap csendbe vannak nagyrészt a kutyák, mindig kora este kezdenek csak vad ugatásba valamiért
2020. ápr. 7. 08:01
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Esténként mászkálnak más állatok is (macskák, sünök, nyestek, patkányok stb) nyilván este ugatnak a kutyák.


Hát most nézd, ha kiakadsz attól jobb? Az segít elaludni? Ha igen akkor hajrá, de ha nem akkor értelmetlen és csak magadat szívatod vele.

2020. ápr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kertvárosi környék? Van aki, akkor sétáltat kutyát, és a sok rosszul szocializált udvarra kicsapott kutya őrjöngve ugatja őket.

Amúgy ezen nem kell felhúzni magad, amúgy is 7ig világos van, a legtöbb ember ilyenkor még aktív.

2020. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Ki az a pszichopata állat, aki 8-kor megy aludni?
2020. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
"Ki az a pszichopata állat, aki 8-kor megy aludni?" pl: azt akit 4kor ébreszt az óra , tudom nektek ezt nehéz felfogni drága bulibárók
2020. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagyok bulibáró, csak normális munkahelyem van, ahol 8-kor kell kezdeni, ergo ráérek éjfél körül lefeküdni. Ne várd, hogy hozzád alkalmazkodjon az a világ, ami 10-1q körül csitul el általában, csak azért, mert vannak olyan szar helyek, ahol 4-kor berendelnek akkor is, ha nem vagy ügyeletes
2020. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!