Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa kiakadni a környezetemr...

Furcsa kiakadni a környezetemre este 7 óra, fél 8 körül amiatt, hogy zaj van, miközben én lassan lefeküdnék aludni?

Figyelt kérdés

Leginkább a kutyaugatás amire kiakadok, amikor a környék összes kutyája elkezd úgy ugatni, mintha egymással versenyeznének, hogy ki tud hangosabban és intenzívebben ugatni. Aztán még amire ki szoktam akadni kora este, az az autók, motorok hangja, amikor zenét hallok kintről, és amikor ordítozik valaki. Általában ez megy a környezetemben kora esténként így tavasszal, nyáron.

Beteges, hogy kiakadok ezeken a dolgokon? Nagyon érzékeny vagyok a zajokra esténként, persze mindez nem zavar délelőtt, délután.


2020. ápr. 7. 07:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#9

Engem ébresztett már az óra 4-kor. Pont akkor marhára nem érdekeltek az ugató kutyák, konkrétan dübelezték át a házunk falait és az se zavart, mert pont a 4 órás kelés miatt olyan álmos voltam este 8-9 körül, hogy simán elájultam, nem az utca végén ugató kutyával foglalkoztam.

Pedig kifejezetten, határozottan rossz alvó vagyok.

Inkább azoknál figyeltem meg ehhez hasonló háborgást, aki hobbiból lövi a pizsit 7-kor és kel 3-kor.

2020. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert szerintem ennek köze lehet a mostani változásoknak is. Nevezetesen nekem is rosszul esik, ha egy őrült motoros 1000-el száguldozik most, vagy 1000-el elkezd valaki fúrni a lakásában, mert kicsit kezdtem megszokni ezt a nyugodtabb, nem annyira zajos életet.
2020. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12

Nyugodtabb, nem annyira zajos? :D

Én pont azt tapasztalom, hogy most mindenki otthon van a környéken, egész nap üvölt a flex, a rádió, a nagyothalló bácsi, a fűkasza, a láncfűrész, stb.

Nálunk sokkal-sokkal-sokkal zajosabb most a környék, mint szokott.

Szerencsés vagy. :D

2020. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne hergeld magad 2-es, annyira idegbeteg vagy. Ezen így felhúzni magad..A kérdező ilyen te meg olyan, lehetnél esetleg toleráns. Jogodban áll süketnek lenni, de ha valaki legalább átlagosan jól hall, az néha 1-2 zajt inkábbb lejjbb tekerne. De van ablak, füldugó, zenehallgatás bent, rengeteg megoldás. Persze süket letompult embereknek nem kell semmi.
2020. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyébként a kutyák mindig alkonyatkor ugatnak legtöbben, akkor van távkonferencia, ez olyan mint a madarak hogy hajnalban csicseregnek legjobban (ok, alkonyatkor is de főleg hajnalban).
2020. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én se akadtam ki a környezetemre, mikor állandó éjszakásként dolgoztam, és napközben aludtam. Menetek az autók, ugattak a kutyák, óbégatott a postás... ha elég fáradt vagy, akkor nem tud érdekelni, amúgy a füldugó és a szemtakaró csodákra képes.
2020. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!