Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek idén megtartják a...

Szerintetek idén megtartják a fesztiválokat vagy felesleges bérletet venni rá?

Figyelt kérdés
Most szeretnék a Campus fesztiválra bérletet vásárolni, de majd csak júliusban lesz. Sokan azt mondják inkább meg sem veszik, úgy se lesz belőle semmi, de azért júliusig millió idő van és mivel árulják a jegyeket valószínűleg ők is arra készülnek, hogy meg lesz tartva. Van itt olyan, aki mostanában vett bármilyen nyári fesztiválra jegyet?
2020. ápr. 8. 10:57
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
81%
Hihetetlen számomra hogy valakit miért zavar az hogy az emberek szórakozni is akarnak? Szeretnék-e “Fesztiválozgatni"? Határozottan! Sőt koncertre járni is szeretnék, fallabdázni, bringázni strandolni, sörözni a spanokkal... elképesztő nem?
2020. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
70%
11: Na ez az! Az ember válsághelyzetben is igényli a szórakozást és a kikapcsolódást, sőt talán, akkor a legjobban. Így nem hiszem, hogy bűnös lennék, amiért úgy tervezem, hogy ahogy engedik, rá is csapok a lehetőségekre.
2020. ápr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
19%

#11

#12

Márpedig nem biztos, hogy a legjobb döntés lenne. Vagyis hát engem nem zavar, én tök jól elvagyok a #maradjotthon közepette, teljesen élvezem, nem engem fog kellemetlenül érinteni ha a felelőtlenség miatt elharapózik egy második hulláma a járványnak, és még jövőre is ugyanez lesz.

¯\_(ツ)_/¯

Pont a szórakozni vágyók fogják megszívni, ha egyből fejest ugranak a nagy bulikba, amint törvényileg megengedett lesz.

De még egyszer mondom, engem abszolút nem zavar, felőlem nyugodtan, nem beszólásnak szánom, csak szerintem érdemes lehet átgondolni ezt alaposabban.

2020. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
19%
Bírjátok már ki piálás nélkül. Kit érdekel a sz#ros fesztivál? Ébredjetek már fel az álomvilágból.Legalább csend és nyugalom van.
2020. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
46%
13: Evvel az erővel soha többé ne menjünk el bulizni, mert mi van, ha jön a második hullám, vagy egy új vírus.
2020. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
57%
14: Piálás nélkül nem kell kibírni, azt lehet itthon is. De amúgy azt tudom neked tanácsolni, hogy ha téged ennyire zavarnak a bulizó emberek, költözz ki tanyára, vagy hasonló helyre!
2020. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
56%

#15

Ahhhhh ez nagyon mélyenszántó volt, gondolom okleveles szakértője vagy a járványoknak. :D

2020. ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
59%
17: Ehhez nem kell szakértőnek lenni. A tiltások feloldása után akár az idő végezetéig parálhatnak egyesek, hogy ez még korai, meg mi van, ha jön egy új hullám. Na jó, lehet avval jönni, hogy meg kéne várni, amíg lesz gyógyszer vagy vakcina. Erre azt tudom mondani, az influenza ellen létezik védőoltás, mégis többszázezren halnak bele évente.
2020. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
26%

#18

Nézd, én nem fogok vitába szállni veled, mint írtam én elégedett vagyok a helyzettel, én aztán nem bánom ha még egy évig itthon kell maradnom, fesztiválok nélkül meg életem végéig vígan kibírom.

De azért írhatsz még hasonlókat, mert őszintén szólva remekül szórakozok ezeken a marhaságokon amiket írsz. :D

2020. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
39%

Azért nem feltétlen az átlagemberben van a hiba, hogy a korlátozások feloldása után szabadon el mer menni szórakozni amikor épp semmi nem tiltja, hanem sokkal inkább a döntéshozókban, amiért esetleg túl hamar oldják fel a korlátozásokat.

Egyébként meg mi van ha jön a következő hullám? Majd akkor otthon maradunk megint. De addig miért ne szórakozhatnánk, ha az első szakasz relative lement?


Azzal amúgy én sem értek egyet, hogy ezek a nagy tömegrendezvények azonnal kapásból meg legyenek tartva, írtam is az első oldalon miért, de egyénileg/családilag miért kéne hogy szigorúan otthon üljünk amikor épp semmi, vagy minimális a veszély?


Egyébként meg a 11,12 válaszolók nem írták, hogy a tömegbulikra mennének bármi áron, csak azt, hogy amikor már lehet, szórakozni, kikapcsolódni (ami elég sokmindent takarhat), esetleg pár haverral találkozni.

2020. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!