Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek idén megtartják a...

Szerintetek idén megtartják a fesztiválokat vagy felesleges bérletet venni rá?

Figyelt kérdés
Most szeretnék a Campus fesztiválra bérletet vásárolni, de majd csak júliusban lesz. Sokan azt mondják inkább meg sem veszik, úgy se lesz belőle semmi, de azért júliusig millió idő van és mivel árulják a jegyeket valószínűleg ők is arra készülnek, hogy meg lesz tartva. Van itt olyan, aki mostanában vett bármilyen nyári fesztiválra jegyet?
2020. ápr. 8. 10:57
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
40: Oké, bár azt nem tudhatom előre, nem fog-e épp akkor játszani egy kedvenc fellépőm a másik színpadon. De fejben tartom. :)
2020. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy a kérdésem alatt talán egy igaz barátság kezdete indult be. :D

Egyébként engem kicsit sem érdekelnek a károgók, alapjáraton nem vagyok nagy bulizós, de a Campus szinte mellettem van, ha nem megyek is hallom az egészet, így pedig még élvezem is. Viccesnek tartom, hogy egyesek azt gondolják, ha valaki bármilyen témában kérdést tesz fel akkor már az a legnagyobb problémája. Rossz lehet ilyen nyomorult felfogással élni nap, mint nap.

2020. ápr. 8. 17:19
 43/44 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Emberek mindjárt május, 2 hét alatt nem fog eltűnni ez a szar! És ha beüt a május, akkor sorban szépen mindenki mondja le a nyári koncerteket. Még ha augusztusra véget is ér, szerintem sem tanácsos meg tartani pl. a Szigetet.
2020. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!