Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek idén megtartják a...

Szerintetek idén megtartják a fesztiválokat vagy felesleges bérletet venni rá?

Figyelt kérdés
Most szeretnék a Campus fesztiválra bérletet vásárolni, de majd csak júliusban lesz. Sokan azt mondják inkább meg sem veszik, úgy se lesz belőle semmi, de azért júliusig millió idő van és mivel árulják a jegyeket valószínűleg ők is arra készülnek, hogy meg lesz tartva. Van itt olyan, aki mostanában vett bármilyen nyári fesztiválra jegyet?
2020. ápr. 8. 10:57
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
22%
Bízom benne, hogy elmaradnak a fesztiválok. Lesz végre egy olyan nyár Budapesten, ahol nem a gusztustalan, undorító piálások, hányások és anyázásokra kell hajnalban megébredni. Sőt, továbbmegyek: Legalább 1 évig még legyen egy szigorított kijárási korlátozás, ahol az éretlen kölykök a bulikázás helyett inkább önkénteskedésre és tanulásra használják az idejüket. :)
2020. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
74%
21: Neked meg egyenesen azt javaslom, hogy egy barlangba költözz. Vagy inkább egy lakatlan szigetre. Ne veszélyeztesd a társadalmat a magadban hordott fertővel! (és itt nem a koronára gondolok)
2020. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
20: Bármikor is oldják fel a korlátozásokat, lesznek emberek, akik szerint az túl korai. A karanténhelyzet ki fog termelni jóegynéhány fóbiást és paranoiást az elkövetkező évekre.
2020. ápr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
0%
Ha fertőt keresel, látogass el a korábban felsorolt fesztiválokra, amik semmiről nem szólnak, mint igénytelen, hallgathatatlan zenékről, tizen és huszonéves kitett mellű kis ribikről, és vizezett, ihatatlan alkoholról.
2020. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
24: Én rockzenei fesztiválokra járok. De gondolom, te azokat is negatív kalap alá veszed.
2020. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
F**ért törölték a válaszom
2020. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

#20

"Egyébként meg mi van ha jön a következő hullám? Majd akkor otthon maradunk megint."

Én is ezt írom, csak majd akkor ugyanezek az emberek fognak ismét panaszkodni. :D

2020. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
71%
Látom azért egyen ketten örülnek hogy korlátozás van és hivatalosan kell otthon rohadni. Gondolom ők eddig is így éltek amihez külön gratulálok! Csak azt nem értem hogy miért kell habzó szájjal, remegve, ideges hangnemben ide okádni a nem tetszést? Abban a pillanatban ahogy lazul a korlátozás Én megindulok ha tetszik itt egy-két négyfalköztiéletélő okosnak ha nem. Gondolom náluk most is le van engedve a redőny ne hogy véletlen besüssön a nap. Száradjatok meg egyedül ha nektek az jön be, de az én utam más.
2020. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
27%
28: Meg vannak ugye a besavanyodott prolik, akiket a jelenlegi helyzet kábé annyiban érint, hogy nem tudnak lemenni a kedvenc sarki késdobálóba, hanem odahaza kell bedönteni a napi minimum 5 liter sört, meg 6 felest. Mert ugye máshova amúgy se nagyon járnak el otthonról, csak melóba meg bevásárolni (ha utóbbit nem az asszonyra hárítják fullban).
2020. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
17%

#28

#29

Szóval aki nem jár fesztiválra és egyéb tömegbulikba, az a négy fal között rohad és/vagy alkesz proli?

Az igen. :D

2020. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!