Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te is 18 hónapig otthon maradsz?

Te is 18 hónapig otthon maradsz?

Figyelt kérdés

Aki szerint az az egy üdvözítő megoldás, hogy nem megy sehová, az ugye tudja, hogy ez csak akkor igazi megoldás, ha legközelebb akkor megy emberek közé, ha megkapta az oltást?

Anélkül senki se védett, ráadásul az immunrendszer minél kevesebb kórokozóval találkozik, annál gyengébb.

Kivétel az, aki már átesett a fertőzésen, és védett.

Nem lenne jobb minél előbb letudni az egészet?

A halálozási statisztikák azt mutatják, hogy semmivel se jobbak a túlélési esélyek, ha elhúzzuk.

Viszont a gazdasági válság annál mélyebb lesz, minél tovább tart ez az ücsörgés.

Olyat se ismerek, aki beteg lenne, vagy valakije kórházban van, ne adj isten elhunyt. Viszont több ismerősöm is mondta már, hogy annyira kilátástalan a helyzete, hogy lassan az öngyilkosság lesz az egyetlen kiút.

Ebből úgy számolom, hogy jóval többen fognak a válságba belehalni.


2020. ápr. 8. 15:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

17 es jo ez a belepisilős hasonlat nagyon erre illő.

Pl ismeros család velük él a nagymama ,aki igaz nem jár sehova ,és igyekeznek védeni,de az apuka egy gyarban dolgozik többszáz ember között még elővigyázatosság ellenére is hazaviheti. Ne menjen akkor dolgozni vagy mi ? Átgondolatlan az egész.

2020. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy nem. Nálam NEM DÖNTÉS kérdése a munka. Zárva van az intézmény. Pont akkor vettek volna fel, amikor bezártak. Így várnak, intézem a papírokat, de amíg nem nyitnak ki, nem dolgozhatok.
2020. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

#17 -es, és mindenki más, ha megnézitek ezta videót, megértitek, miért van ennyi halott a spanyoloknál!


[link]


Tapsoljuk meg őket!

2020. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Nekem sem hisz soha senki, mikor leírom, hogy fél-1 év múlva sokkal többen fognak éhhalált halni, mint ahányan most a koronavírusba megmurdelnek. Hiába mondod nekik, ugyanis egész nap ezt hallják mindenhonnan, és olyan mélyen befészkelte magát az agyukba a maradjotthon-nézdmegolaszországot-anyádbelehalna kombó, hogy meg sem hallanak egy olyan hírt, miszerint a magyarokra elvileg a kötelezően beadott TBC oltás miatt kevésbé veszélyes.


Hagyni kell a francba, majd megnézzük akkor, mikor a bizonyos idő letelte után a fél ország száraz kenyéren meg vizen tengődik.

2020. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Azt már meg sem említem, hogy ma, mikor dolgozni indultam, a városunkban a polgi húsvéti ajándékpénzt osztott (sztem olyan 5000Ft/kopf), és a barmok ott sorakoztak vagy 300-an (#maradjotthon), sőt, voltak akik még össze is verekedtek (#kétmétertávolság). Na, pusztán ennyire ellentmondásos, birka, kétforintos nép a magyar.
2020. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

#24

Tehát hagyjuk meghalni az embereket csak azért, mert mellette más okból is szoktak meghalni, és ne féljünk mert elterjedt egy alaptalan pletyka ami alapján nem kell félni?

Logikus.

2020. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

A gazdasag lecsúszásanem egy alaptalan pletyka ,aki meghal csak nwm a virusban hanem mert pl utcára kerül mert nem kap munkát enben a helyzetben akkor nem fogja vigasztalni hogy nem a vírus öli hanem az éhség mondjuk.

Örülhetünk amíg nem vagyunk ebben a helyzetben.

2020. ápr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#27

Alaptalan pletya alatt azt értettem, hogy ilyen-olyan régi oltás megvéd.

(Igen, felröppent, igen, kutatják orvosok hogy tényleg lehet-e hatással a mostani helyzetre, de NEM szabad egyelőre megalapozott tényként hirdetni, mert még csak pletyka.)

2020. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy el kell hinni egy alaptalan pletykát. Azt írtam, hogy a sok gyöpösagyú MEG SE HALLJA/LÁTJA ezeket a híreket, csak szajkózza a hestegmindenkimeghal dumát.
2020. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Azt ugye tudod, hogy aki átesett a betegségen az már nem lesz hordozó? Tehát ha nem fertőz meg senkit mert mindenki otthon van, akkor nem adja tovább. Igen én is otthon maradok, ami nem egyenlő azzal, hogy nem megyek munkába. Otthonról egyenesen munkába, munkából pedig egyenesen haza. Nincs sörözgetés a haverokkal (de jó is lenne már, ha lehetne). Nem ismersz olyat aki beteg lenne? Örülj neki. Ez pont a kijárási korlátozás miatt van. Ha elhúzzuk még van rá esély, hogy addigra meglesz az ellenszer. Pletykák szerint már kísérleti stádiumban van.

Szóval igen én otthon maradok. Nem is a saját védelmemben. "Nem lenne jobb minél előbb letudni az egészet?" Ez mit jelent? Remélem nem azt amire gondolok, mert akkor nem éppen vagy humánus.

2020. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!