Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit bántatok meg legjobban...

Ti mit bántatok meg legjobban az életetekben? Gondolok itt ilyenre pl. Szakítás, munkahely váltás stb.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 12. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A teljes magánéletem az elmúlt közel 15 évben.
2020. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Régebben egy csomó pénzt elszórtam értelmetlen hülyeségekre, most meg amikor kéne hasznos dolgokra, alig van pénzem. És 3 évet teljesen elpazaroltam az életemből, pedig hasznosabban is tölthettem volna
2020. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Túl sokat számítógépeztem, foglalkoztam hülyeségekkel, agykontolloztam, amikor a családommal kellett volna lennem.
2020. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Otthagytam az orvosit pár év után. Nem azért, mert nem ment, hanem egy pasi miatt, aki félholtra vert és még sok mindent tett velem, ami eléggé összetörte a lelkemet, utána pedig rettegésben tartott. Nem bírtam tovább ott maradni. Életem álma volt orvosnak lenni, mély depresszióba zuhantam utána.
2020. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hogy rossz emberekkel kerültem kapcsolatba,akiknek segítettem, holott ők meg jót röhögtek rajtam és kihasználtak.
2020. ápr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az összes párkapcsolatra szánt időmet, energiámat és pénzemet. Teljesen felesleges volt.
2020. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy nem tanultam jobban, így nem volt elég pontom, nem vettek fel oda, ahova szerettem volna, és nem tudtam mesterre sem menni, mert nem volt akkor még nyelvvizsgám.
2020. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bánom hogy nem tudom meg tanulni ezt nyamvadt angolt

Lehet akármilyen jo teljesitményem munkában elismerésem és normális végzettségem mindig minden ajtó becsukódik ahogy kiderül ez a nyamvadt igazság

Utálom rühellem ahogy elkezdeném tanulni unodorodom az egésztől pedig filmeket nézek igy cikkeket olvasok igy....

Valamit ki kell találnom h legyőzzem az angoltól valo undorodásomat és szégyenérzetemet


23/N

2020. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Regisztráltam a gyakorikerdesek.hu oldalra.
2020. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt egy időszak amikor bánkódtam.. most már nem bánkódom. elfogadtam a múltat.. van ami van, lesz ami lesz. Valahogy nem érdekel.
2020. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!