Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthagynátok egy jó légkörű...

Otthagynátok egy jó légkörű munkahelyet, ahová örömmel jártok be dolgozni?

Figyelt kérdés
Jó a légkör, kedvesek a kollégák, jófej a főnök is, a munkában sem kell megszakadni. Az egyedüli probléma, hogy a végzettségemhez képest egy picit alacsonyabb színvonalú a munkakör. Továbblépési lehetőség nem nagyon van, viszont minden évben az inflációval megegyezően emelik a fizetést, ami nem olyan rossz, ha a diplomámmal akarnék elhelyezkedni, akkor is maximum csak 10-20%-al lenne magasabb a fizu. Otthagynátok a biztosat a bizonytalanért?

2020. febr. 25. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy.

Olyan sok rossz munkahelyem volt, amik szó szerint kiszivtak belőlem az eletkedvet, hogy sosem adnék fel egy ilyen helyet. Ritka az ilyen.

A pénz nem ér semmit, ha az életed felét rühelled,

2020. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen munkahelyem. Otthagytam végül, és megbántam.


Azt kellett volna csinálnom, hogy mellette nyitok egy vállalkozást, aminek az ügyeit akár bentről is tudom intézni. Akkor lehet, hogy nem a bizonytalanért hagyom ott végül, és anyagilag is jobban járhatok.

2020. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Két ilyen helyen dolgoztam, rosszul kerestem, mégis életem legszebb két időszaka volt. Ott ne hagyd...
2020. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A válasz a hosszútávú célokban keresendő, ha van valami célod meg tudod vizsgálni, hogy ez a munkahely hozzá segít e...ha igne, vagy nincs iylen célod akkor maradj, ha van eés it tnincs kilátás rá, akkor h afáj is de arra kell törekedni
2020. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudod eldönteni, hogy neked mi éri meg jobban.

Én eljöttem olyan helyről, ahol jó volt a kollégákkal a légkör, viszont nem szakmám, nem volt lehetőség továbblépni, igaz, a vezetőséggel is volt gondom, szóval csak a kollégák nem tartottak ott, némelyikükkel tartom a kapcsolatot, de ennyi, amint volt lehetőség szakmámba továbblépni, léptem, egyébként anyagilag is jobban jártam a váltással, mert közel a dupláját keresem most (kicsit több, mint 2 éve jöttem el), és itt is jó a légkör.

2020. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én megtettem, mert zűrös volt a bejelentés, de megbántam már akkor, mert nem hagytam volna ott másképp, ha nem kínlódnak ezzel :D
2020. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, csak akkor lépj tovább, ha visszautasíthatatlanul kedvezőbb ajánlatot kapsz. A munkahelyed a 2. otthonod szinte, ha családias, baráti a hangulat, az megfizethetetlen. Egy rideg, karrieristáktól hemzsegő munkahelyen az egészséged is leépül idővel, nem éri meg.
2020. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kicsit én is ilyen helyzetben vagyok, úgy érzem, a felsoroltak nagy része legalábbis igaz rám. Én egyelőre nem tervezem elhagyni a helyet. Mondjuk én még csak most leszek két éve itt, lehet, néhány év múlva már máshogy fogom gondolni. Te nem tudom, mennyi ideje dolgozol a munkahelyeden.
2020. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám ott. Ebbe az is belejátszik, hogy több nagyon szar munkahelyem is volt, pocsék légkör, jellemtelen szar kollegák.
2020. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha nem visz közelebb ahhoz ahol tartani akarsz pár év múlva, akkor időt pazaroslz, ugyanakkor ha pont itt szeretnél lenni akkor tök jó hogy már megvan :D

Sajnos nekem is ott kellett hagynome gy helyet, hogy vállalkozó lehessek végre, jó volt minden szerettem, még a fizu se volt rossz, de épp ezért még évekig ott parkolt volna a bringám, ha nem lépek, és mivel a terv megvlt, a kérdés csak, hogy mikor,e zért tulajdonképpen csak pazaroltam volna a saját szekerem tolásába is belerakható éveket

2020. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!