Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hány évesen kezdtetek el...

Ti hány évesen kezdtetek el dolgozni (akár diákként is), hány évesen lett saját lakásotok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 12. 12:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi (én) 50-esek, Akik nem gimibe mentek,elvégeztük a 3 éves szakmunkás képzőt,tehát már 17 évesen munkába álltunk.Akkor még általában úgy volt, hogy ahol inasok voltunk, ott kezdtünk dolgozni. Saját lakásom elég későn 39 évesen lett.Hálás lehetek a szüleimnek, hogy addig náluk lakhattam. Nem zavartak el albérletbe,sajnos amolyan semmilyen ember lettem.
2020. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyetem alatt (19-től) már dolgoztam diákmelón, akor el is költöztem a szüleimtől. Főállásom az egyetem utolsó évében lett. 36 vagyok, nincs saját lakásom, albérletezem, sajnos hitelt hiába kapnék a fizumra, egyre drágábbak a lakások, igazából ennyiért most nem is nagyon szeretnék venni.
2020. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Művészeti suliba jártam, minden évben tartott a városunk egy nagyobb művészeti fesztivált, ahol a középiskolások árulhattak dolgokat, és ott kerestem pénzt portrérajzolással, ez volt életem első "munkája" 16 éves koromban. Egyetemistaként nem dolgoztam, de 21 évesen halasztottam egy évet, amit au pairkedéssel töltöttem külföldön. Utána befejeztem az egyetemet. Rendes hivatalos felnőtt munkahelyem 25 éves koromban lett, takarító lettem egy hotelban, de csak kényszerből, mert a szakmámban nem kaptam állást. 27 éves koromban kezdtem el a szakmámban dolgozni. Most vagyok 30, 5 éve költöztem el a szüleimtől és azóta albérletben élek, saját lakásom még nincs, de 1-2 éven belül tervezek venni.
2020. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
minek sajät lakäs? egy lakoauto eleg, es ma itt, holnap ott... mondjuk en a suli vegeztevel kb elkötöztem a szülöktöl.... persze van alberletem a melo miatt, de nem vagyok röghöz kötve es ha legközelebb mondjuk az eszaki tengernel akarok dolgozni akkor összepakolom a petyerkämat es fölköltözök eszakra...
dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!