Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért szeretnek a...

Az emberek miért szeretnek a környezetvédelem miatt aggódni ahelyett, hogy élnék az életüket?

Figyelt kérdés

Én se öngyilkos nem akarok lenni a környezetvédelem nevében, se munkanélküli lenni.

A jelenlegi túlnépesedés és gazdasági berendezkedés mellett nincs környezetvédelem.

Most is miért tisztul a Föld? Mert emberek milliói munkanélküliek.


2020. ápr. 14. 18:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jobb minőségben élhessék az életüket. És a gyerekeik is.
2020. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ehhez vissza kellene menni a barlangba.
2020. ápr. 14. 18:03
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Te nagyon ostoba vagy.
2020. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Se öngyilkos hajlamaim nincsenek, munkanélküli se vagyok, de a lehetőségeimhez mérten azért próbálok odafigyelni a környezetre. Lehet, hogy nem megy olyan jól, mintha a puszta közepén élnék farmerként de szerintem mindenki a saját lehetőségeihez mérten legyen környezettudatos és csak annyira, ami belefér az életvitelébe, de azért kicsit erőfeszítést is igényel.


Egyébként a környezetszennyezés nem azért nagy, mert túlnépesedés van, konkrétan nevük van azoknak az embereknek és cégeknek, akik a szennyezés kibocsátásának a 70%-áért felelősek, és ezek a milliárdos multik és a vezetőik. Ehhez semmi köze nincs annak, hogy hány ember él a világon.

2020. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

A kettő mióta zárja ki egymást? A környezettudatosság igazából csak megszokás kérdése, az ember odafigyelhet a környezetére úgy is, hogy közben éli az életét. A műanyag elhagyása, a szelektív hulladékgyűjtés, az energiatakarékosság, a felesleges vásárolgatás visszafogása egyáltalán nem kellemetlenség és sok kicsi sokra megy. Nyilván én sem ennek szentelem az életem, ugyanúgy felülök a repülőre és utazom, amikor utazni akarok, de legalább más dolgokra odafigyelek.

Most meg nem azért van leállás mindenhol, hogy tisztuljon a föld, ez csak egy mellékhatás, szóval a kérdésed ezen részének semmi értelme.

2020. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Az nem öngyilkosság hogy az egész emberiség egyszerre menetel a sírba mert képtelen a környezetvédelemre? Meg lehet oldani a szennyezés csökkentését úgy hogy nem lesz mindenki munkanélküli.
2020. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A munkahelyeden a számítógépek, világítás, légtechnika szerinted mennyire szennyező? A termék, amit előállítotok, mennyire szennyező? A munkába járásod?

Naugye.

2020. ápr. 14. 18:12
 8/23 A kérdező kommentje:

Nyilván tudom, hogy a leállás a vírus miatt van, fogalmam sincs, melyik mondatomból lehetett ezt kiolvasni.


Mégis milyen munkakör van, ami nem szennyező?

2020. ápr. 14. 18:17
 9/23 anonim ***** válasza:
25%

Én remélem hogy az összes repülőgép társaság csődbe megy es követik az autogyartok. Milyen jó levegő van mióta nem járnak a repülök két percenként es az úttesten is át lehet kelni, nem egy végeláthatatlan autosor az egész.


Méghogy nincs köze a kornyezetszennyezesnek a tulnepesedehezm. Hogyne lenne.

2020. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Könyörgöm olvass utána megbízható forrásokból a dolgoknak, mielőtt véleményt formálsz.
2020. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!