Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire lehet erkölcsi kérdés?

Mennyire lehet erkölcsi kérdés?

Figyelt kérdés
Ti ha tudjátok, hogy elvesztette a munkáját az albérlőtök segítenétek annyit neki, hogy csökkentitek a havi díjat?
2020. ápr. 15. 08:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
47%
Hát akkor pendítsd meg neki, hogy engedjen el 15ezret, amíg nem lesz munkád, azt mondod jóban vagytok. Azért ez nem egy akkora összeg, ha a helyében lennék és megtehetném én belemennék. Max ha vége visszatörleszted neki azt a 2-3 hónapot.
2020. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Most lehet ezt fogjátok támadni de nekem nem kölcsön hanem elengedés kell. Azaz nem akarom h ott lebegjen a fejem felett. Nem mohónak akarok tünni de az elengedést nem szokták utólag visszakérni.
2020. ápr. 15. 16:05
 23/30 anonim ***** válasza:
Hát igen... azért van pofád. Te nem tennél semmit, de a másik tegyen meg érted ezt meg ezt, és dobálózol mellé az erkölccsel. Lehet szobát is bérelni kevesebbért, és akkor meg van oldva a helyzet.
2020. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Gondolom utálod az embereket és csak fikázni jársz ide.
2020. ápr. 15. 16:59
 25/30 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy unikornis kell :((( amúgy még az is lehet, hogy ebbe is belemegy, de azért az már a jóindulat netovábbja lenne. Megértem, senki nem szeret tartozást visszafizetni, de ha így tud segíteni így tud. Ha nem tetszik, keresel olcsóbbat, kicsengeted a kauciót stb. De nem tudom miért várod valakitől, hogy csak úgy jófejségből hozzádvágjon több 10, akár 100e ft-ot. És meddig nem lesz munkád? Mert ha tegyük fel egy hónapon belül találsz, hó végén jön a fizu, akkor összesen 2 hónap esik ki zsé nélkül, ami ha elenged 15ezret még mindig csak 30e ft. De ha nem találsz munkát, akkor meddig várjon, mennyi pénzt "adjon" neked úgymond, hogy kevesebb lakbért fizetsz? Sztem ez úgy tisztességes, hogy ok most nehéz helyzetbe vagy, szívességet kérsz, de amikor jobban áll a szénád visszaadod...
2020. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Na jólvan hagyjuk. :)

Köszi a válaszokat.

2020. ápr. 15. 17:16
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem az embereket utálom, csak a beképzelt követelőző parasztokat :).
2020. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Azért jó látni, hogy vannak pozitív változások a helyzet miatt, és nemcsak a karvajkodás megy...
2020. ápr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
28as itt mivolt a pozitív? Vagy lemaradtam volna valamiről?
2020. ápr. 16. 08:55
 30/30 anonim ***** válasza:

Nőnemű vagyok, cukifalat :D.


Tök mindegy, milyen anyagi helyzetben vagy, amit kértél volna, az nem erkölcsös, ennyike.

2020. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!