Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinteted ez bunkóság, vagy...

Szerinteted ez bunkóság, vagy jogos?

Figyelt kérdés

Van Netflix előfizetésem, a legdrágább fajta, ahol a legjobb képminőségben tudok sorozatot nézni. Egyszerre több helyről is lehet használni, ezért a szüleimnek és az öcsémnek megadtam a jelszót.


Az öcsém sokszor együtt nézett filmet a barátnőjével, akinek megadta a jelszót, hogy az ő szülei is használhassák (erről nem kérdezett meg engem).


Azóta szakított a barátnőjével, lassan két hónapja nincsenek együtt, de még mindig használják a Netflixemet.


Szerintetek bunkóság lenne jelszót változtatnom (ami nálam egyébként párhavonta amúgy is rutin)? Nincs belőle károm, hogy ők is használják, de így, hogy én egyáltalán nem ismerem őket, és már az öcsém se jár hozzájuk, nem érzem úgy, hogy ingyenesen a rendelkezésükre kellene bocsátanom a fiókomat, de bunkó se akarok lenni.



2020. ápr. 20. 06:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Már rég megváltoztattam volna, nem csípem az élősködőket
2020. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Én még a családnak se lennék hülye kiadni bármelyik jelszavam.
2020. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A többi jelszavamat nem tudja senki más, de a Netflixet egyszerre többen is tudjuk használni, külön profilunk van, és most már külön PIN kódot is be lehet állítani minden profilhoz. A család többi tagja úgy van vele, hogy inkább nézik 240p-ben, minthogy fizessenek, úgyhogy ha már én kifizetem azt a havi 4000 Ft-ot, akkor engedem, had használják. Nem ők kérték, én kérdeztem rá, hogy szeretné-e valaki használni.
2020. ápr. 20. 11:37
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

Furcsa, hogy egyáltalán felmerül benned ez a kérdés:D


Ráadásul tudtommal, ha többen használják egyszerre a fiókot egy idōben, akkor lassulhat is, vagy létezik valamiféle korlátozás erre. Én nem tudtam filmet nézni, amikor épp a szüleim és testvérem használták a fiókot. Ezért is nem érdemes semmiképp, hogy +1 potya személy is használja.

2020. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Egyszerre elvileg négyen tudjuk nézni, mert a Premium Plan-re fizettem elő. Eddig nem tapasztaltam lassulást, de ehhez hozzájárulhat az is, hogy a többiek inkább este használják, én viszont napközben, mert a munkám miatt este hatkor már aludni megyek, hogy hajnalban fel tudjak kelni.
2020. ápr. 20. 12:39
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen megváltoztatnám a jelszót.Azert 4000 ft nem kevés pénz!Es mivel már nem családtag ezért nem kell őt jóban részesíteni.
2020. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!