Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25fok + nagykabát ennek mi...

25fok + nagykabát ennek mi értelme?

Figyelt kérdés

Meg sapka sál kesztyű.

Reggel hideg van, de akik most a városban mászkálnak azok most indultak el.

Nekem pulóverben már melegem van, pólós idő van.

Ezek meg úgy mászkálnak mint én -10 fokban.

Nem értem hogy nem veszik észre hogy lassan nyári idő van?!


2020. ápr. 21. 09:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Például fázósak, mint én. Voltak nyarak, amiket pulóverben töltöttem
2020. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
0%
drog.
2020. ápr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Mert hideg van! Hol van 25 fok??? 8 fok volt most, hogy jöttek dolgozni. Átmeneti kabátban, bakancsban vagyok és tökre fáztam. Sál is van rajtam. És elgondolkodtam, hogy vastagabb kabát kellett volna.

Egyébként még délután se lesz 25 fok. De ha melegem lesz, akkor leveszem a kabátot és meg van oldva.

Most mások fagyoskodjanak, mert te már pulcsiban jársz?

2020. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

nem biztos, hogy most indultak el...csak most vannak ott, ahol te.

Reggel 7-kor is még tud kabátos hideg lenni, aztán délután meg pólós

2020. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem te fahrenheit-hőmérőt nézel, ugyanis reggel sok helyen fagypont körül volt. Most van 10-15 fok között. Az én fogalmaim szerint ez némileg közelebb áll a téli, mint a nyári időhöz. :D

Aki pedig 10 fokban indul el - mondjuk 1 órára, vagy akár több időre is -, az ha van egy cseppnyi kis esze, nem aszerint fog öltözni, hogy majd miután hazaért, utánna pár órával hány fok lesz.

2020. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%

Ezt minden tavasszal és ősszel ki kell írni ezerszer? :D


Reggel HIDEG VAN. Rohadt hideg.

Honnan veszed hogy akik 9-kor a városban mászkálnak, azok akkor indultak el??

Nálunk reggelente még simán fagy, én is hordok kabátot. Most 10 után már egész jó, pulóveres idő van. Ha kora reggel el kéne indulnom a városba, én se pólóban ideregnék....

2020. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy a 25 fok érdekelne, nálunk délutánonként sincs annyi még... Majd jövő hónapban talán.
2020. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Reggel volt 6 fok valamint északi szél. Tömeg közlekedést mellőzöm, úgyhogy 45 50 perc séta. Úgyhogy [link] így jöttem dolgozni, kapucni a fejemen. Irodában is tök hideg van, 3 másik vállalkozás home office ban, mi is felváltva. Úgyhogy a kabátot le sem vetettem,ugy dolgozok a számítógéppel.
2020. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Mindenkinek más a hőérzete. Lehet, hogy te pólóban vagy míg én tavaszi kabátban és sapkában vagyok.
2020. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%
Na, már! Miért kell nekiesni a kérdezőnek? Ez a kérdés amúgy engem is foglalkoztat ÉVEK ÓTA. 25°C és télikabát meg fülmelegítő. Én is láttam ilyet, és nem idős volt, akik ugye alapból jobban fáznak.
2020. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!