Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25fok + nagykabát ennek mi...

25fok + nagykabát ennek mi értelme?

Figyelt kérdés

Meg sapka sál kesztyű.

Reggel hideg van, de akik most a városban mászkálnak azok most indultak el.

Nekem pulóverben már melegem van, pólós idő van.

Ezek meg úgy mászkálnak mint én -10 fokban.

Nem értem hogy nem veszik észre hogy lassan nyári idő van?!


2020. ápr. 21. 09:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#12

De mi foglalkoztat ennyire azon, hogy különböző embereknek különböző a hőérzetük? :D

2020. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#13 folyt.

... vagy hogy nem délben indulnak el otthonról, esetleg nem ugyanott ahol te élsz? :D

2020. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
19%
Én 5kor indulok el otthonról, és ma rövidnadrág harisnya volt rajtam, kardigánnal. És nem fáztam. Én se értem azokat, akik ilyen időben még sapka téli kabát...
2020. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Az illető kollégista volt ugyanabban a kollégiumban, ahol én is laktam.
2020. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#16

Oké, akkor három kérdésből egy kilőve. (Már amennyire, én se aludtam feltétlenül minden éjjel a koleszban, mikor ott laktam..)

Az viszont még mindig ott van, hogy

- nem biztos hogy 11-15 óra között indul el

- nem biztos hogy ugyanolyan a hőérzete mint neked

2020. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Jah, nekem a labam fázós, koromcipoben voltam, de pantos felsoben, erre kérdi a masik csaj kardigánban es papucsban!!!! Higy nem fázom??
2020. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 16-os válaszoló. Gondolom egy olyan fázós lány volt a kollégista társad mint én. 10 es vagyok. Most délben voltam kint kis gyümölcsért, össze kellett cipzározni a kabátot úgy mentem. Szellőztettünk nagyot ebéd után, nem igazán meleg jön be, úgyhogy bent is maradok kabátban,olyanban mint a linkelt képen.
2020. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#19

Én 1-2 órája szellőztetek, és még fogok is... imádom a friss levegőt, ettől függetlenül nagyon hideg jön be, a takaró alatt kucorgok egy bögre forró teával. :D

Most kiraktam a hőmérőt, kíváncsi leszek. Bent a nyitott ablaktól 2-3 méterre mutatott most 18 fokot.

Még mindig érdekel hogy hol van jelenleg "25fok+", szívesen ellátogatnék oda. :D

2020. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Floridában?


Amúgy mindentől függetlenül miért kell mindig nekiesni a kérdezőnek, amikor megkérdez valamit, hogy mások miért úgy csinálják? Azért kérdezi, mert kíváncsi a miértekre. A napokban volt egy hasonló kérdés, ahol meg azt kérdezték, hogy aki tengerpartra megy nyaralni, miért marad végig a hotelben. Ott is szétszedték a kérdezőt a válaszolók.

2020. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#20 vagyok

Nos, 17 fokot mutat a hőmérő odakint most, kora délután amikor a legmelegebb van kb. :D

2020. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!