Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Koronavírus: Mikor találkozhat...

Koronavírus: Mikor találkozhat újra egy szerelmes pár?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem nagyon engednek egyikőnket sem, így nem látjuk egymást, és olyan rossz, hogy az ismeretségi körömben lévő párok mind találkoznak. (hogy ez most felelőtlenség e vagy sem, az egy másik kérdés)

Nagyon rossz hogy március eleje óta kétszer tudtunk találkozni. Szerintetek a jövő heti bejelentés után már van esély arra hogy újra találkozhassunk május elején? Vagy ez is csak júniusban lehetséges?

Mit gondoltok?



2020. ápr. 24. 21:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Ennyire ne legyetek már kanosak, kancásak. :)
2020. ápr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Ugyanazt üzenem neked is, mint a 2esnek. Jó sötétek vagytok.....
2020. ápr. 25. 14:54
 13/32 anonim ***** válasza:
51%

De akkor minek tetted fel a kérdést? Kaptál két olyan választ, ami neked nem tetszik, megsértődsz, akkor ennek így mi értelme?

Találkozz a pároddal, és fertőzz végig mindenkit, nekem végülis mindegy.

2020. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Én több mint egy hónapja nem találkoztam a barátnőmmel. 2 hetet kap még ez a karantén utána már nem nagoyn fog érdekelni. Én ne találkozzak a párommal több mint egy hónapig, de mások meg teljesen nyugodtan mehetnek sétafikálni a városba a haverokkal. Köszi nem
2020. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg. Inkább viccesnek tartom hogyha találkozni akarok a párommal egy parkban pl, akkor abból az jön le hogy ez a kérdező mennyire szexfüggő. Hmm oké 😂
2020. ápr. 26. 00:04
 16/32 A kérdező kommentje:
14-es :igen ezt én sem igazán értem.. Május közepén szerintem már ti is találkozhattok nyugodt szívvel. Ha nem előbb.
2020. ápr. 26. 00:10
 17/32 anonim ***** válasza:
50%

Május közepén lesz a csúcs, tombolni fog a vírus.

Már mondtam: ha TÉNYLEG ennyire szerelmesek vagytok, költözzetek össze.

2020. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Akkor milyen enyhítésekről meg kilábalásról beszél a vezér?
2020. ápr. 26. 12:30
 19/32 anonim ***** válasza:

Valamiről beszélne kell, mert az emberek már türelmetlenek.

Főleg a primitívebbek, akik amúgy is fegyelmezetlenek.


De ha elolvastad az idevágó cikkeket, akkor tudod, hogy itt most csak két dolog jöhet:

- egy hosszú, lapos plató: tehát akkor májusban végig egyforma lesz ez a betegség,

- vagy pedig tovább emelkedik, ha rosszul számoltak.

És sajnos az utóbbi a valószínűbb.

2020. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
Mondom ha nagyon találkozni akartok, nyugodtan. Ha a haverom ezidő alatt szedett ösze magának csajt, és összeköltöztek, mert vállalják a kockázatot, akkor ha ti is vállaljátok, nyugodt szívvel találkozzatok.
2020. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!