Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Koronavírus: Mikor találkozhat...

Koronavírus: Mikor találkozhat újra egy szerelmes pár?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem nagyon engednek egyikőnket sem, így nem látjuk egymást, és olyan rossz, hogy az ismeretségi körömben lévő párok mind találkoznak. (hogy ez most felelőtlenség e vagy sem, az egy másik kérdés)

Nagyon rossz hogy március eleje óta kétszer tudtunk találkozni. Szerintetek a jövő heti bejelentés után már van esély arra hogy újra találkozhassunk május elején? Vagy ez is csak júniusban lehetséges?

Mit gondoltok?



2020. ápr. 24. 21:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
52%

#20: nem tudom, észrevetted-e, de a kettő nem ugyanaz.

Ha összeköltöznek, akkor ők egy egység lesznek.

Ha pedig időnként kiruccannak találkozni, akkor szépen végigfertőznek mindenkit az úton - majd hazaérve végigfertőzik az ismerősöket is.


BÍRD KI!

Érthető?

2020. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
#19 sajnos eddig is olyan számokat mondtak, amilyeneket akartak. Lehet hogy több fertőzött lesz mint most, de nem hiszem hogy az az emberek tudomására jutna...
2020. ápr. 26. 18:55
 23/32 anonim ***** válasza:
60%

De, majd benne lesz a hírekben.

Úgy, hogy sajnos az emberek fegyelmezetlenek voltak, idő előtt kimentek, sokan gyűltek össze, és ezért van több fertőzött.

2020. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Szörnyen fárasztó a #maraggyotthon, de jó lenne, ha embertársainkért, az egészségügy megmaradásáért, otthon maradnátok.

Dgni később is lehet.

2020. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
76%

A barátommal már március első hete óta nem találkoztunk, és addig nem is fogunk, amíg azt nem mondják, hogy akkor lassan minden vissza térhet a régi kerékvágásba...ha június, akkor június.

Nem mondom, szörnyen nehéz ezt bírni, hiányzik állandóan, és engem is felidegesít, amikor látom, hogy más még ilyenkor is találkozhat a párjával, együtt vannak stb...de sokat telefonálunk, videochatelünk, olyankor mindig úgy felvidulok.

Kérdező, nagyon sok kitartást Nektek, túl lehet ezt élni, szerintem már a hosszabb részét kibírtuk, egy igazán erős kapcsolatot ez csak még jobban megerősít :))

2020. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
#25: köszönjük szépen és nektek is sok kitartást! Már szerintem látszik a fényt az alagút végén. 😊
2020. ápr. 27. 13:49
 27/32 anonim ***** válasza:
29%

Sajátvélemény a vírus veszély már rég elmúlt csak arra kellet hogy csinálnunk egy kis válságot.

A vezér meg észre vette hogy nyakig ér a tré és nem várhatunk július-augusztusi tetőzésre mert emlékezzünk vissza először akkorra mondták a nagy “tudósok”.A miniszterelnök viszont nem szeretné hogy még nyáron is nyakig érjen a tré úgy hogy észbe kapott hogy minél hamarabb vissza kell állítani a gazdaságot mert nagyon nagy baj lesz úgy hogy kitalálta a május 3.át(akkor is ha ez nem igaz).

Május 4re már visszatérési tervet készít ráadásul fokozatost.Mit jelenthet a fokozatos?Szerintem 3-4hét június eleje és szerintem nagyjából minden a régi lesz.Nem éri meg a kormánynak nyárra ezt fenntartani mert nagyon sok szálloda meg étterem az övéké a zsetont meg szeretik.

Persze itt csak találgatok én is ahogy mindenki más de ezt látom a legjobb forgató könyvnek.

Addig meg ha mindketten akarjátok és szeretitek egymást akkor ne álljon ilyen kamu koronavírus az utatokba hazugság az egész csak nem lehet megformálni ezt a véleményt mert úgy büntetik mintha a holokausztot tagadnád.Milyen világot élünk....

2020. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
11%
Szærd le nekem emiatt is lett vége 2 hónapig nem találkoztunk és megromlott a kapcsolatunk ez a túl hisztizet vírus amúgyis csak a nyanyákra veszélyes
2020. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Majd az operatív törzs megmondja. Ja, és ha már lesz rá elég pénzed.
2020. ápr. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom kinek mi a véleménye a most felvezetett "enyhítésekről".. Elég sok benne az ellentmondás szerintem.. Azt nem veszik figyelembe hogy Pest megyében és Budapesten sokkal többen élnek, és így valószínűsíthető, hogy a fertőzöttek száma is nagyobb.. Ráadásul vidéken sokkal több kertes házban élő ember van, Budapesten pedig még poshadjon mindenki a panelban 1 hónapig...
2020. ápr. 30. 15:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!