Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyik ismerősöm Oktopuszi...

Egyik ismerősöm Oktopuszi nevet szeretne adni a gyermekének. Ilyet lehet? Mert hogy nagyon megtetszett neki a műsorból és a neve is cuki.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rajta van az engedélyezett nevek listáján, akkor lehet. De azért illik gondolni a gyerekre is, akinek talán nem tetszik majd ez a név. Én azon az állásponton vagyok, hogy legyen a névsemleges (József vagy Mária), legfeljebb a második vagy harmadik keresztneve legyen Oktopuszi vagy Leokádia. Aztán majd Ő eldönti, hogy melyiket használja. A szülő persze szólíthatja Oktopuszikámnak vagy Leokádiámnak.
2020. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Szerintem ne tegye. A gyerek jövőbeli énjének nevében kérem őt. :(((
2020. ápr. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ezt is el kell kezdeni valakinek. Divatot kell belőle csinálni és pár év mulva rengeteg Oktopuszi nevő fiúcska fog az ovodákban rohangászni.

A te fiad is lehet majd B. Oktopusz

2020. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!