Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti az utcán is vagy csak...

Ti az utcán is vagy csak boltban veszitek fel a maszkot?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 15:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
Én csak a boltban veszem fel. Mondjuk én nagyrészt biciklivel megyek, ami sokkal kényelmetlenebb maszkban.
2020. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
Bolt előtt
2020. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
Csak a boltban.
2020. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%
Csak ahol kötelező. Tehát boltokban
2020. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
52%
Az a baj, hogyha nem kötelező, akkor meg senkit nem érdekel és ugyanúgy maszk nélkül járkálnak mindenhova. Az hogy megutálják az még a kisebbik rossz. Még a szabályokat is nehezünkre esik betartani, nemhogy akkor ha csak "ajánlás".
2020. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%
Ha az orrotokat nem takarja a maszk akkor olyan mintha kb rajtad se lenne
2020. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
78%
Ha boltba megyek, akkor már maszkban indulok el itthonról. Anyósom varrt néhány maszkot, az elsőben majdnem megfulladtam, de amit utána próbáltam, abban már kaptam levegőt. Mondjuk a hétvégi nagybevásárláson kívül egyszer megyek még el kenyérért, ennyit igazán kibírok maszkban.
2020. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
71%
Ha boltba indulok, akkor már otthon felveszem, és úgy megyek az utcán is. Ha sétálni megyünk, és a forgalmas helyeket kerüljük, akkor nem veszel fel.
2020. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%

"nem takarva az orrom"


oszt úgy aztán van értelme xd

2020. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
57%

Külön megyek a boltba, nem kötöm össze más tevékenységgel a vásárlást, így eleve maszkban megyek, hogy otthon tiszta kézzel tudjam felvenni és levenni.

Nagyon fontos, hogy a maszk az orrot is takarja! Különben nem ér semmit. Másokat veszélyeztet, aki nem rendeltetésszerűen használja. Eleinte én is úgy éreztem, hogy alig kapok levegőt maszkban, de már teljesen hozzászoktam. Meg lehet szokni.

2020. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!