Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti az utcán is vagy csak...

Ti az utcán is vagy csak boltban veszitek fel a maszkot?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 15:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
62%
5-ös attól még, hogy mindenki így hordja, nem helyes. Az orrot is takarni kell. Szerintem azt a 10 perc-fél órát ki lehet bírni normálisan hordva.
2020. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Boltban és a bkk járművein maszkot hordok.
2020. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
79%
Már otthon felteszem, ha boltba megyek vagy tömegközlekedéssel megyek valahova.
2020. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
80%

Én csak a boltban veszem fel, tömegközlekedéssel nem járok.


Az orr takarása nélkül azonban valóban nincs értelme.

2020. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
51%

Csak boltban teszem fel. Nekem anatómiailag szabott van, fel se tudnám venni így, hogy nincs az orromon.

A csak szájon hordott maszkok után még az bosszant fel, ha oldalt is nagy a hézag, mert hiába van az orrán is, oldalt nem véd semmit. Mos már annyi fajta van, csak talál az ember méretben passzolót.

2020. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

"Asszonypajti szemüveges, ha takarja az orrát nem lát mert bepálik"


Én is szemüveges vagyok, ha van merevítő a maszk orr részénél, akkor az pont arra való, hogy rendesen illeszkedjen a maszk, úgy pedig nem párásodik be a szemüveg. A merevítő nélküli maszkokat valóban nehéz pontosan illeszteni.

2020. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
49%
A férjem is szemüveges, mégis képes normálisan hordani. Ezek mind csak szánalmas kifogások olyanoktól, akik a jelenlegi helyzetben sem képesek egy kis kényelmetlenséget elviselni. Nem igaz, hogy azt a rövid időt nem lehet kibírni, míg az ember vásárol? És akkor mit mondjon az, aki olyan helyen dolgozik, hogy napi 8-12 órában rajta kell lennie?
2020. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
"Mos már annyi fajta van, csak talál az ember méretben passzolót." - Nem feltétlenül, max ha varrsz magadnak, de én például dolgozni járok, nincs időm és energiám méretre szabni és megvarrni magamnak még munka után. Mi munkahelyen kaptunk 2db-ot fejenként, a legtöbbünknek óriási. Viszont be lehet úgy állítani a méretben nagy maszkot is, hogy ne legyen hézag. Facebookon láttam erről egy videót, kipróbáltam, azóta úgy hordom a maszkjaimat.
2020. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az a bajom szemüvegesként hogy lecsúszik a szemüvegem ha a maszk fent van. Ezért szemüveg nélkül kellett vásárolnom. Nem igazán láttam az árakat de megoldottam :D
2020. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
28%

Ez a "bepállik a szemüvegem" annyira dedós kifogás, már bocs.

Üdv: egy szemüveges maszkot hordó

2020. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!