Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti az utcán is vagy csak...

Ti az utcán is vagy csak boltban veszitek fel a maszkot?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 15:07
1 2 3 4
 21/35 nemaRendőrség ***** válasza:
41%
Maszk azért kell hogy abba köhögj, tüsszents ne a nagyvilágba
2020. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
65%

Csak ahol kötelező, és csak addig, amíg ott vagyok. Nagyon zavar, nem látok benne rendesen (akárhogy teszem, mindig "belecsúszik" a látószögembe, viszket alatta a bőröm, piszkálni meg rosszabb... stb.


Egyébként sem igazán hiszek benne, azért veszem fel, hogy mások ne szóljanak meg, meg megnyugodjanak, hogy milyen marha jól megvédtük magunkat... közben egy francot amúgy, de mindegy.


Már csak azt várom, hogy vége legyen ennek az őrületnek, és visszatérjen minden a normális kerékvágásba.

2020. máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
47%

Itthon teszem fel, mert tükörben igazítom, hogy jól takarjon. Utcán tükör nélkül ezt tapizással tudnám megoldani.


Plusz ha elmegyek itthonról, bezárom az ajtót, megnyomom a liftgombot (nem az ujjammal, csak a kézfejem hátuljával, de akkor is), kinyitom a kaput, és utána koszos a kezem.


Pont múlt héten láttam, asszony meg a kicsi lánya, a nő előttem ment volna be a boltba, már fogta a kilincset, és akkor jutott eszébe, hogy maszk, és a dzsuvás kezével tette a kislányra a maszkot. Cuki volt.


Az meg külön vicc, ha belegondolunk, hogy a nagyszüleink, déd, ük, távolabbi felmenőinknek milyen körülmények közt kellett élniük, itt meg azért nyafikáznak, mert "bepállik a szemüveg, nehezen kapok levegőt". Komolyan mondom, ilyen könnyű nem volt még az élet.

2020. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
63%

Boltba és munkába járok (heti kétszer).Otthon felveszem,utcán is hordom,tehát végig rajtam van a két célállomás között.Irodában persze leveszem.

Ennyit kibírok.

Amúgy mindenkinek ajánlom a pamut többször mosható maszkot,gyógyszertárit.

2020. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
56%
Elsőnek, vannak kerékpáros maszkok is. Egyébként, már otthon felveszem, ha kimegyek a lakásból. Kert nincs, viszont van közös folyosó más lakókkal. Nem csak akkor, ha boltba megyek.
2020. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
53%
Utcán fel nem veszem ezt a szart. Tisza kínzás. Amúgy semmi értelme.
2020. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
79%
Én boltban, vagy ha közel vannak veszélyeztetettek. Elég rosszul veszem a levegőt maszk nélkül is, maszkban nem bírom sokáig.
2020. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
48%
Higgyétek el, a lélegeztetőgép kényelmetlenebb, mint a maszk. Máspedig rejtett betegsége az embernek fiatalon is lehet.
2020. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
65%
Én csak boltba de oda is csak azért mert muszáj, meg csak a bejáratnál húzom fel ha van biztonságiőr lássa hogy rajtam van aztán bentebb már lehúzom az állam alá és végig úgy vagyok benne mert alig kapok benne levegőt, bent az eladókat amúgysem érdekli ahogy észre vettem, meg engem sem érdekel már ez a hülyeség.
2020. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
58%
Cska a boltban meg ha muszáj, buszon is hordanam kell az durva ,45 perces út után annyira nem kaptam levegőt ,hogy ott támogattak mert csuklottam össze,ennyit nem ér,azóta én is az orron lehúzott verziót támogatom úgy legalább nem fulladok meg meg lesz szabályosan hányingerem.
2020. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!