Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerkedtél már meg itt, ezen...

Ismerkedtél már meg itt, ezen az oldalon valakivel úgy, hogy sokáig irkáltatok esetleg később találkoztatok is?

Figyelt kérdés
Érdekelne ,hogy milyen történeteitek vannak. Barátság, haverság kapcsolat, bármi..és hogy azóta is tart e vagy megszakadt. Köszönöm szépen, ha van ,aki válaszol.
2020. máj. 10. 21:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Két barátomat és a páromat is itt ismertem meg.
2020. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
Voltak levelezgetések, de nem lett semmi, haverság sem.
2020. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%

két barátom lett innen, akik lányok. Azért alakulhatott ez így egyébként, mert férfiakkal nem tudtam olyan tartalmasan elbeszélgetni itt, kicsit magyarázatra szorul ez, regény jellegu módon szoktam kommunikálni a levelezések során, ez azt jelenti, hogy az idő szempontjából egy üzenet megírása kb 20-60 perc. Nyilván ez tartalmas és gondolkodtató beszélgetés akár bensőséges, szerintem a férfiak többségének nincsen türelme ehhez és igazán igénye se(emocionálisan), pedig beszéltem innen sok férfival is, ezért is látszik az a fogalmazás alapján számomra, hogy ki is férfi és ki nő pár üzenet után.


Volt egy lány, akivel ismerkedés szempontjából beszéltünk, szimpátia megvolt, face, messengeren beszéltünk, élőben nem volt meg részemről az a plusz valami, de intelligensek vagyunk mindketten, tehát ebből nem csináltunk túlságosan nagy problémát, úgy gondolom, hogy egy értékes embert ismertem meg a személyében.


Egy másik lány, akivel ismerkedés jellegu volt, messengeren beszéltünk már és olyan dolgok derultek ki, hogy inkább hanyagoltam. Hazudott arról, hogy a szülei alkoholisták és számos más, ebből nem volt igaz semmi, természetesen nem választhatja meg senki azt, hogy hova is születik, ezért nem is igazán zavart ez, próbáltam megérteni és elfogadni a helyzetét és kibeszélni vele ezt.

Nem fogtam fel rossz élménynek, mert a beszélgetéseink során én jól éreztem magamat, gondolom Ő is, csupán rájött arra, hogy felesleges volt ilyen hülyeségeket kitalálni.


Szóval igazából 3 haver/barátom lett innen és nem pedig 2 és rengeteg rengeteg élvezetes beszélgetésem!

A mai napig beszélünk.

2020. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
Levelezgettem par emberrel, de csak eggyel talalkoztam, ő ma már a ferjem, 3 éve vagyunk egyutt.
2020. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Én mind a 13 feleségemet itt ismertem meg.
2020. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%

2014 óta használom az oldalt, rengeteg emberrel leveleztem már itt azóta.

Volt aki hamar lemorzsolódott, mert nem voltunk elég érdekesek egymásnak. Volt, akivel eljutottunk a facebook cseréig és egy darabig még írogattunk, de a nagy távolság és a kizárólag online kapcsolattartás miatt itt is ráuntunk a másikra.

Volt akivel ahogy facebook linket cseréltünk, rögtön letiltott és ignorált minden felületen szó nélkül, hiába beszélgettünk azóta már hosszú napok óta. Valószínűleg nem voltam olyan külsőleg, mint amilyet ő elképzelt magának.

De voltak olyanok is, akikkel bár nagy volt köztünk a távolság, de olyan jól működött közöttünk az összhang és a kémia, hogy ennek ellenére évek múltával sem szakítottuk meg egymással a kapcsolatot, és már hat éve ismerjük egymást, ezalatt pedig sikerült összehoznunk két találkozót is.

Volt akivel 20 perc vonatozásra laktunk egymástól, és így legalább havonta egy találkozót mindig megejtettünk (amíg el nem költöztünk mindketten). Eleinte kicsit nehezen hangolódtunk egymásra, de ahogy jobban kiismertük a másikat, megtörtént a nagy áttörés, és mára az egyik legjobb barátommá -és bizalmasommá vált. Nagyon sokszor támogattuk már át egymást nehezebb időszakokon, és szegényebb lett volna az életem nélküle.

És végül, mióta elköltöztem a fővárosba, lettek olyanok is, akik szintén budapestiek és hozzám hasonlóan szintén szükségük volt a társaságra, így nagyon is jól jöttünk egymásnak :)


Szóval, amit mondani akartam ezzel, hogy kiszámíthatatlan ez az egész gyakoris ismerkedés, de éppen ezért próbálkozni kell folyamatosan. Sosem tudhatod, hogy melyik válaszolóban találod meg a következő jóbarátodat.

2020. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú irkálás volt, aztán megszakadt amikor sehogy sem tudott rávenni a szexre (barátnőm van)
2020. máj. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én sok embert ismertem meg itt 😊


A két legjobb egy szerelem volt, ami most is tart,

És egy hosszan tartó lelki kibeszélős kapcsolat, ami a közös betegségünkből való felépülésre épült. Szóval segítettük, támogattuk egymást, de aztán idővel már nem volt szükségünk egymásra, már képesek voltunk ellátni magunkat, felépültünk.


A legtöbb beszélgetés elhal amúgy. Nagyon max pár hónap, vagy akár pár beszélgetés, és kiderül, hogy enm illünk össze. Sok meg évekig húzódik, mert van egy közös témánk. És ennyi.

2020. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nagyon meglepődtem,igazából magam sem tudom miért..

2020. máj. 11. 12:12
 20/20 anonim ***** válasza:

Egy 22eves palival aki azt hittem barátom de csak leakart volna fektetni de soha nem találkoztunk szerencsere

16/l

2020. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!