Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért én várjak mindenre,...

Miért én várjak mindenre, mindenkire?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen mikor kezdtem, akkor futva mentem a termékekért. Azóta màr sok vìz lefolyt, de belső motiválásom alább hagyott.Engem senki sem motivált, de én másokat viszont igen. :)


Több pasinak bejöttem. Akivel mondjuk kapcsolat is kialakulhatott volna,kiderült hogy nem egy körökben mozgunk, emellett az ázsiai lányok neki jobban bejönnek. Vagy a szőkék. :) Mindig vártam mindenre az életem során. Mi lesz akkor, ha én nem várok semmire, illetve senkire?


2020. máj. 16. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
He?
2020. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsővel ellentétben értem, mire gondolsz. Te támogatsz másokat és úgy érzed ezt nem kapod vissza. Hiszek abban, hogy amit adsz azt kapod vissza ennek ellenére ne próbálj mindenkin segíteni. Válogasd meg kit motiválsz és a másik fél viselkedéséhez (is) igazítsd a tiéd.

Azt írod több pasinak is bejöttél így feltételezem szép vagy. Ettől függetlenül, ha te elégedett vagy magaddal(!) és valaki még sem téged akar akkor ezt ne vedd magadra, mert nem rólad szól, egyáltalán nem.

Pl. Bejön neked Xy viszont neki a szőkék az esetei, ettől te nem leszel kevésbé gyönyörű barna (vagy más) hajjal, és ez minden más esetben igaz.


18L

2020. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaza van a 2-nek.

Lehet hogy ahol ép te dolgozol nekik ez a fajta tetszik, de máshol pedig más tetszik, nem vagyunk egyformák.

Nekem sok féle nő tetszik,igaz nem csak a külső alapján kell ítélni,nagyon fontos milyen a belső,sajnos lúzer vagy mert oda menni már egyhez sem tudok.

2020. máj. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem te ha nem én vagyok a lúzer.

Egyébként nem olyan régen úgy mond mindig én vártam,várakoztam de ennek mostmár vége, nincs értelme sokáig várni.

Például ha én ki akarom azt próbálni akkor többet nem töröm magamat és gondolom átt nagyon sokszor, fogom magamat 1-2 átt gondolom a dolgot majd ha még mindig tetszik fogom és megpróbálkozom aztán örülök neki.

2020. máj. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!