Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rettenetesen féltékeny vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen féltékeny vagyok mindenre és mindenkire . Ez örökre így lesz?

Figyelt kérdés
20eves lány vagyok és addig minden barátomnak meg adtam mindent amit csak tudtam. Sosem voltak rövid parkapcsolataim a legrövidebb is 2evig tartott, de mindig megcsalt a srác , amit vagy közben vagy pedig a szakítás után tudtam.meg. az előző barátom vert és lelkileg teljesen kicsinált engem. Azóta van más akivel 10hónaoja vagyok együtt, tudtam.milyen.multja volt és hogy volt hogy egyszerre két lánnyal is szexelt aznap az akkori nojevel és az exevel. Emellett rengeteg egyéjszakás kalandja volt. Most azt mondja kültéri magát és engem akar ,hosszútávra tervezide én nem bírok megbízni benne. Nem mutatom de lelkileg kicsinál a féltékenység, főleg hogy tudom hogy sok lány barátja van és ki is törli a lányokkal való beszélgetéseit. Akárhányszor felhozom neki hogyha már nagyon zavar mindig ideges lesz hogy fejezzem.mar be és ne hasonlítgassam és már nem a multban el. De nekem nem.megy. nem tudok bízni már senkiben annyiszor kihasznaltak a pasik. Ha más lenne is ez lenne. Pedig mindenki engem akar, szép vagyok nem ezzel.van a baj hanem az önbizalommal legfőképp és hogy nem tudom elfelejteni a multamat Ő Odaig jutottam hogy hiába lenne más akkor is ez lenne, rá is féltékeny lennek. Sosem fog ez megváltozni?
2017. aug. 8. 13:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Már a barátnőkm köze sem merem vinni buliba, mert félek hogy olyat látok amit nem kéne :(
2017. aug. 8. 13:37
 2/16 anonim válasza:
Szerintem egy kapcsolat nem ér annyit hogy ennyire lelkilet kicsináljon :/ lehet jobb lenne ha szakítanál vele, és keresnél valakit aki rendes, és a múltban se tett olyat mint a mostani barátod. Mivel így nem érzed jól magad vele, és a féltékenységed se fog változni.
2017. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kitorli a beszelgetest?? Akkor vagy tanacsot kert toluk hogy mi lenne a legjobb neked szulinapodra, vagy egeszen mas szaftos temakrol csevegtek.
2017. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy szép vagy, de a helyesírásod csapnivaló. 20 évesen már illene megtanulni normálisan írni, mert ez így szégyen. (Igen, nyugodtan le lehet pontozni, de ez az igazság.)
2017. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Dolgozom édes szívem és a seg.gemen jön már ki ez a helyesírás dolog hogyha valaki véletlenül el ír valakit és a másik osztja. Erre izgultok vagy mi van ?
2017. aug. 8. 14:01
 6/16 anonim ***** válasza:
Talán élned kellene az életed. És nem a pasikkal törődni. Pl. Milyen munkád van? Vagy csinálsz e valami hobbit? Érzed e értelmesnek az életet pasik nélkül is? én fiú vagyok . És csajok nélkül is megvagyok.
2017. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igazabol nem tudok tanacsot adni, csak annyit mondani hogy sajnalom, es hogy miota bejott eza helyesirasjavito a telefonok programozasaba, azota sok mindenkinek kinyilt a pofaja a helyesirassal kapcsolatban. Aztan kivancsi lennek eloben letudnanak-e irni egy szot helyesen.
2017. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pfuuuu bazze.. sok idiota
2017. aug. 8. 14:20
 9/16 anonim ***** válasza:

7-es igen. Nem az 1-2 elirasaval van a baj, hanem hogy olvashatatlan az egesz szoveg. Ezt egy 12-13 eves kislanytol meg ertheto, de egy 20 evesnel ez szegyen, es engem is nyugodtan pontozzatok le. Legalabb normalisan tanuljon meg irni.


Kerdezo, a feltekenyseg megoli a kapcsolatot. Elhiszem hogy ezek utan nem bizol meg senkiben, de nekem gyanus lenne hogy kitorli a beszelgeteseket.

2017. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok kedves Kérdező... Párom is hasonló múlttal rendelkezik és hasonló szövegekkel próbál meggyőzni. Valamiért nem tudok benne megbízni teljesen (előtte erre nem volt példa, nem voltam ilyen senkivel). Lehet jobb lett volna, ha inkább el sem meséli mekkora csajozós volt, mert ha megakar, úgy is megcsal, ha nem, akkor minden oké, de nem aggódok állandóan, elvileg fölöslegesen. Plusz ő külföldön dolgozik, tudom, hogy régebben külföldön is tartott csajt (másik ország mint ahol most van...bár tökmindegy) az exe mellett. Hát ez sem nyugtatott meg. 4 éve vagyunk együtt, kicsit sem jobb azóta, pedig elvileg valóban nem tett semmit. Szóval attól tartok én is, hogy örökké fog tartani.
2017. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!