Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a szüleim normálisak?

Szerintetek a szüleim normálisak?

Figyelt kérdés
Nagyon belemásznak az életembe, pedig már 20 éves vagyok. De mindig ezt csinálták velem. Ha mentünk valahova, megjegyezték, hogy húzd ki a hátad, mert olyan vagyok, mint egy teve, persze ezt mások előtt is. Soha nem volt egy saját szobám, mindig velük kellett aludnom. Most 20 éves koromra elsikerült érnem, hogy külön szobám legyen, de még így is állandóan rajtam csüngnek. A szobámban vannak állandóan, kivétel amikor elmennek aludni. Anyám még a szobámban is szokott aludni, pedig saját szobájuk is van apuval. Aztán ha zajongok, meg neki áll feljebb, hogy nem hagyom aludni, tehát síri csendben kell lennem. Ha tovább vagyok a fürdőszobában megjegyzik, hogy biztos már magamhoz nyúltam, azért nem megyek kifele. A saját pénzemből sem vehetek azt amit akarok magamnak, mert abba is beleszólnak. Ha kifejezem valamiben a nem tetszésem, akkor idegbeteg vagyok, aki pszichiátriára való. Kiskoromban is azzal fenyegetőztek, hogy beadnak nevelőotthonba, ha idegbetegen merek viselkedni. Mindig beszólnak valamivel: na csak arra van eszed, hogy a csokit edd.
2017. aug. 16. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
20 évesen ezt már nem muszáj tűrnöd, költözz el. Na nem feltétlen saját lakásba vagy albérletbe, hanem baráthoz, ismerőshöz, rokonhoz.. mert ez abszolút nem normális.
2017. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rokonok, barátok, ismerősök nincsenek.
2017. aug. 16. 12:06
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha még sulis vagy akkor koli, ha már dolgozol, akkor meg valami olcsó albérlet... meglehet oldani, ha megakarod.
2017. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Ha nagyon zavar, megoldod.
2017. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Költözz el, minél hamarabb.
2017. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De nem tudok elköltözni, mert még tanulok. Utolsó előtt válaszoló meg jó egy nagy bunkó, aki még csak nem is a kérdésre válaszolt.
2017. aug. 16. 12:35
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Akkor kollégium, vagy átkéred magad levelezőre, mellette munkát keresel, gyűjtögetsz... Komolyan, ezért nem tart sehol ez az ország, mert az én generációm csak nyavalyogni tud, de tenni érte/ellene semmit.
2017. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj elköltöznöd, mert a szüleid nem normális módon csüggenek rajtad, uralkodnak rajtad.

Nem normális, hogy az anyád arra kényszerít, hogy vele aludj egy szobában. Személyes térre mindenkinek szüksége van. Valami lakhatást intézz magadnak, mielőtt belehülyülsz.

2017. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
20 évesen miért nem vagy képes megoldani ezt se?
2017. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!