Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lesz egyre nagyobb...

Miért lesz egyre nagyobb divat az arrogáns, mindenkit kioktató hangnem a netes kommentfalakon?

Figyelt kérdés
Komolyan, én csak kapkodom a fejem. Felnőtt emberek olyan hangnemet ütnek meg egymással szemben, hogy csak pislogok, hogy ezt mégis hogy gondolják? És újabban már az idősebb, 45< korosztály is.
2020. máj. 25. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fejétől büdösödik ...
2020. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ember tanulja az embertől, Azt nem lehet megmondani hogy ez az internetről jön ki vagy az internetbe megy be.. Bár én az utóbbira szavaznék :/ Ez azért van igazából mert ettől néhány ilyen személy menőnek és nagyhatalmúnak érzi magát és szereti ha hatalom van a markában :/ Tisztelet a kivételnek
2020. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Ez úgy van, hogy ha egy ember bunón kommentel, akkor én is írok neki egy bunkó kommentet. Ennyi.
2020. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Honnan veszed, hogy egyre nagyobb divat? Mindig voltak bunkó meg arrogáns emberek is, ez nem új dolog.
2020. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Mindig is ez volt a "szokás" csak régebben internet hiányában megmaradt családon, rokonságon, szűk ismerősi körön belül mindenféle pletyka meg okosság.


Most meg mindenki hallathatja a nagyon fontos véleményét következmények nélkül.

2020. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. máj. 25. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Amióta nincs következmény. Tiltanak... naés?? Belép a következő profiljával...
2020. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!