Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az angolszász népek mért...

Az angolszász népek mért jönnek át úgy mint arrogáns, beképzelt emberek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Honnan jönnek át?
2020. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Mert azok. Itt elek, tudom.
2020. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2


Melyik országban élsz pontosan. Én az angoloknál és németeknél tapasztaltam ezt meg, viszont az északi népek állítólag még rosszabbak e tekintetben

2020. jan. 19. 12:28
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Skóciában élek, a párom norvég.

Azt figyeltem meg, hogy sokkal büszkébb emberek, és épp ezért néha valóban önteltebbnek tünhetnek, de számomra ez cseppet sem zavaró, épp ellenkezőleg. Ugyanis általában azokkal legkezelőek, akik próbálják őket leszólni, például a román takarító, aki szidta az angolokat és be nem állt a szája arról, hogy mennyire bátor volt, hogy kijött egy másik országba.

2020. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Skotok es angolok kozott nagy kulonbseg van!

En Angliabol irok. Meg az utolso, tanulatlan munkanelkuli angol, akinel sokkal jobban beszelek angolul, lenezi az europaiakat. Jobbnak gondoljak magukat, azert mert 100-150 eve nagy birodalom volt.

Csakhogy egyik se veszi eszre, hogy ez mar a mult, es ha itt elnel, meglepodnel, nagy a szegenyseg, foleg eszak angliaban, meg walesben. Nehany dologban hihetetlenul el vannak maradva, es meg sorolhatnam. Es ennek ellenere sokkal jobbnak kepzelik magukat.

2020. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Mert azok. Valószínű, hogy csukott szemmel ill. füllel jársz, ha ezt eddig nem vetted észre. Nézd meg, mit művelnek - főleg Budapest belvárosában, "turista" minőségükben! Olyan dolgokat megtesznek itt a fene jó dolgukban, amiért otthon a bobi esélyes, hogy tarkón veri úgy, hogy egy hétig egy irányba szalad, - de itt (szerintük) mindent lehet, aztán tátognak, amikor a rendőrök intézkedés alá vonják őket. Más! Üzleti kapcsolatba kerültem interneten egy brittel. Simán hülyének néznek mindenkit, - meg is szakítottam a szélhámos parasztjával a kapcsolatot!
2020. jan. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5


Ja az angol az egy ritka koszos, igénytelen nép. Van történelmük de manapság az egyetlen dolog amiben kiemelkednek az a felsőbbrendűségi komplexusuk. A gasztronómiájuk sehol nincs, francia, német, japán autókat vezetnek, az öltözködésük ízléstelen, a társadalmuk nagyon merev, zárkózott, az emberek boldogtalanok, frusztráltak, agresszívek. Szegények nagyon becsapják magukat amikor olyan nagyra tartják magukat. Ja és buták mint a föld, egy idegen nyelven egyik sem tud megszólalni, és a UK térképen kívül semmit nem tudnak a Föld bolygóról.

2020. jan. 19. 13:09
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Emlekszem amikor kijottunk, egy hotelbe videken, vegignezettek velunk egy videot a kezmosas fontossagarol!!

Az nem szamitott, hogy a ket angol szakacs aki ott dolgozott, konkretan szar szagu volt, olyan kotenyben dolgoztak ami magatol is megallt mar.

Vagy amikor koltoztunk, es poloskak voltak az agyban, a haziur kihivta az irtokat, az meg azt mondta, hogy ezt a kelet-europaiak hoztak magukkal! Nem szamit, hogy en pl azt se tudtam, hpogy mi az a poloska, ameddig ki nem jottem.

Vagy aki azt hitte, hogy meg mindig lovon jarnak a magyarok!!

2020. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Angolokról nem sok tapasztalatom van. Németeknél viszont nem tapasztaltam ilyet kifezetten. Nem annyira nyitottak meg barátkozósak, de ez nem egyezik az arroganciával.


Ha az amerikaiakat is angolszásznak vesszük (legalább is a régi, már gyarmati idők óta amerikai családokból származó amerikaiakat), akkor meg végképp nem igaz a dolog!

2020. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom itt felszabadultnak érzik magukat,anyagilag is,ezért úgy érzik szinte bármit megtehetnek.Nyilván nem minden angolszász ilyen,de egyébként sok más nemzetiségűnél is megfigyeltem ezt itthon.Múltkor részeg Finnek szálltak fel a villamosra,kiabáltak mint a barom,elég idegesítő volt.
2020. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!