Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért lehet, hogy fel sem...

Az miért lehet, hogy fel sem tűnik nekem, ha valaki arrogáns és nagyképű, vagy ha esetleg mégis, akkor sem zavar különösebben?

Figyelt kérdés
Mikor a körülöttem lévő emberek egyöntetűen ezekhez hasonló jelzőkkel illetnek valakit, szinte mindig elcsodálkozom. Olyan, mintha az én "receptoraim" sokkal kevésbé lennének érzékenyek az ilyesmire. Ha véletlenül én magam is úgy érzem, hogy az illetőt jogosan éri a kritika, akkor sem biztos, hogy ellenszenvvel viseltetek iránta, simán tudom őt kedvelni attól még, pedig a legtöbben kb. ezeket tartják a legvisszataszítóbb tulajdonságoknak a világon.
2020. márc. 13. 02:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te szeteted, ha megaláznak.
2020. márc. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan az ingerküszöböd, hogy ezt simán befogadod. Milyen környezetben nevelkedtél? Sokat számít, mert lehet, hogy onnan hoztad.
2020. márc. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!