Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mennyire gáz manapság, ha...

Az mennyire gáz manapság, ha valakinek 23 évesen nincs se pénze, se munkája, se párkapcsolata és sehol nem tart az életben, semmit nem ért még el benne?

Figyelt kérdés

2020. jún. 4. 09:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Mivel sokan ilyenkor még tanulnak, ezért tök általános, hogy nincs munkája, pénze. Párkapcsolata meg sokaknak nincs, életkortól függetlenül.
2020. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Hát attól függ, ha tanul és azért nincs, az nem gáz.

Ha nem is tanul, csak otthon tesped, na akkor gáz.


A párkapcsolat hiánya kérdés nem ide tartozik, nincs olyan ,hogy gáz vagy nem gáz.

2020. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
Erre nem a gáz jelző illik, hisz senkinek semmi köze ahhoz, hogyan élsz. Viszont amiért ez nagy baj, az az, hogy semmi tartalékod nincs, munkatapasztalatod se sok, és így ha bármi történik, nincs amire támaszkodj. Nyilván nem kell azonnal milliós megtakarítás, de 2-3 havi fizetésnyi összeget jobb tartalékolni.
2020. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Az gáz, amit te annak tartasz. Kit érdekel, mit gondolnak mások? Nem ismerhetik a körülményeidet. Milliónyi oka lehet annak, hogy valaki miért tart ott, ahol. Nem kell hasonlítgatni magadat másokhoz.

Megtakarított pénze kinek van manapság? Az emberek többsége egyik hónapról a másikra él, félretenni alig tud.

Most sokan elveszítették a munkájukat, másikat találni meg kifejezetten nehéz. Ha valaki akar dolgozni, de nem hívják interjúra, vagy nem őt veszik fel, az nem az ő hibája.

A párkapcsolat hiánya végképp nem gáz. 23 évesen tengernyi időd van még. De egyáltalán nem is muszáj kapcsolatban élni.

2020. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
Aki így "gondolkozik" az valóban semmit se ért még el az elméjében, és érdemes lenne önismerettel foglalkoznia ha már van internete.
2020. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha azt mondjuk gáz, akkor hirtelen előrébb leszel az életben, becsajozol, meggazdagodsz, tanulttá válsz?
2020. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy amondó vagyok, "vesztes" ember az aki a múltban él, visszafelé tekint és azt nézi mint nem ért el. A "nyertesek" előre tekintenek, azt nézik mit hogy érhetnek el.


Nyilván tanulni kell a múlt hibáiból, már ha van miből, ehhez viszont az kell, hogy legyen miből. Az kell, hogy folyamatosan fejlődjünk, keressük a lehetőségeket.

2020. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezd azzal a 2 dologgal, hogy megtanulod nem összehasonlítani magad másokkal és nem másokhoz mérni magad.


Ugyanis, minél több időt töltesz ezekkel, annál kevesebb időd marad magadra, arra, hogy valami fantasztikusan jó dolgot alkoss!


Emellett ha összehasonlítod, akkor mindig is a hiányra fogsz koncentrálni, hogy nem vagy elég jó. Ez pedig hosszútávon negatív gondolatokhoz vezet, depresszióhoz, semmittevéshez.

2020. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én is pont így vagyok.
2020. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Remek !! Pont illik rám minden :D


23/F

2020. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!