Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó szeretőt tartani?

Miért jó szeretőt tartani?

Figyelt kérdés

Mi értelme van átverni a férjünket/feleségünket?

Miért nem lehet véget vetni egy kapcsolatnak és úgy bele kezdeni egy másikba?


2020. jún. 7. 16:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

"3as

Ha különböztek az igények,miert ment hozzá?"

Mert ezelött 10 évvel még nem volt ekkora a különbség, meg tudták oldani, idöközben meg két irányba alakultak az igényeik.

De mivel minden más igen jól müködik, ezért nem akarja felrúgni a házasságot.

A szeretö meg csak szex, érzelmek nélkül.

2020. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szereto arra kell, hogy karban tartsa az embert. Egy szereto mellett nem engedheted el magad, tovabbra is csinosnak/menonek kell maradni, aktiv eletet kell elni.

Egy szereto fiatalon tart.

2020. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért tettem fel a kérdést, mert nem birom megérteni a körülöttem lévő embereket, hogy miért jó a szerető.

Én nem tudnék szeretőt tartani, nem tudnék a párom szemébe nézni és gyötörne a lelkiismeretfurdalás.

12 éve vagyok a párommal, de meg sem fordult a fejemben, hogy szeretőt tartsak, pedig nem mindig felhőtlen a kapcsolatunk.

Én még mindig azt mondom, ha valami nem megy, nem kell erőltetni.

2020. jún. 7. 17:51
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Férjezett nőt a legkönnyebb felszedni.

Praktikus is mert -szabadidő hiányában- nincsenek felesleges körök, és a lopott percek miatt rögtön a lényegre lehet térni.

Ráadásul egy fillért sem kell rákölteni, mert még egy szál virágot sem tud/mer hazavinni...

:)

2020. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
A vagy elfolytasa olyan mint a kasztralas. A huseg lehet egy erkolcsi vallalas, de nem lehet kovetelmeny.
2020. jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem nincs.de en olyasmiben làtom jonak ha elhagynak akkor nem kell egyedül összetörni mert ott a "potlék", aki kimozdit, segit tuljutni, és nem jo egy lapra amugy sem mindent feltenni, mert akkor kiszolgaltatott lesz erzelmileg az ember a màsiknak, amivel rendszerint vissza is èlnek és elkezdenek nem megbecsülni stb
2020. jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%

13

Azért mert ez nem ilyen egyszerű. Persze tudom mostanában nagy divat mindent felrúgni csak azért mert valami nem működik de én pl szeretem a feleségem meg nem tudnék meglenni a gyerekeim nélkül. Azért mert vannak éppen nehezebb időszakok nem fogunk elválni valaki mással újrakezdeni és mozaik családosdit játszani, már csak azért sem mert az se fog működni akkor lehet megint újra és újra kezdeni.

2020. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
94%

8as

Azért a szexuális étvágy nem épp egy elhanyagolható dolog,nem olyan mint egy apróbb,bosszantó dolog. Nem kell megbántani a másikat, akkor kell egy kegyes hazugság,hogy miért hagyod el. Az mitől jó,hogy átbaszod a masikat? Ő abban a tudatban él,hogy minden milyen jó,közben meg sírok a barátnőknek,hogy 0 az ágyban és mellette meg Józsi megpakol hetente 3x? Majd ha megpakol Józsi, otthon bújjak az ember mellé "szerelmesen"? Nekem ezt nem veszi be a gyomrom. Hosszú kapcsolatban vagyok. Már az elején tisztáztuk az ilyen jellegű igényeinket,ne legyen ebből később gond. Persze,hogy ma már nincs napi 4 szex, csak amennyire futja az erőnkből,de az még mindig ugyanolyan jó mint az elején. Nyilván nem vagyunk egyformák. Az én környezetem is hűtlenekkel van tele,meghallgatom őket,nem ítélkezek mert a barátaim,de a véleményemet elmondom. Az ő életük,nem folyok bele. De az én értékrendembe nem fér bele. És ok,hogy csak szex, de te is nagyon jól tudod,hogy ezekből az egyik fél részéről mindig több lesz előbb-utóbb. Mellesleg ha TÉNYLEG szeretek valakit,nem fekszem le mással. Pedig nem vagyok én semmi jónak elrontója,szingliként volt olyan is,hogy heti több partnerem is volt. Nàlam a szex kb.primer szükséglet. :)

2020. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
29%

"Miért jó szeretőt tartani?"


Mert olcsóbb és praktikusabb mint egy elhízott feleséget eltartani.

Bármikor le is cserélhetőek.

2020. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Mert olcsóbb és praktikusabb mint egy elhízott feleséget eltartani.


Nem minden a külső, sőt...

Lehet, hogy egy elhízott nő sokkal értékesebb ember, mint egy olcsó kis cafka


Bármikor történhet olyan, hogy a férfit valamilyen baleset éri, élete végéig ápolásra szorul és akkor hol lesz a drága szerető?

Biztos nem fogja ápolni, meg nem fog kitartani mellette.


Egy normális kapcsolatban nincs szerető.

Mondjuk a mai világban ritka a normális kapcsolat.

Sajnos az erkölcs kihalt az emberek nagy részéből.

2020. jún. 7. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!