Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A helyemben elmennétek most...

A helyemben elmennétek most külföldre?

Figyelt kérdés
Már nagyon vártam a nyarat, mert szerettem volna kimenni külföldre önkéntesnek. Viszont jött a koronavírus... Most úgy néz ki a helyzet, hogy be lehet utazni az országba, de meg kell tartani két hét karantént. Plusz, ha jól tudom még mindig az az álláspont, hogy itthon is ugyanúgy két hetet karanténban kell lenni (itt csak az a lényeg, hogy szeptember első hetén már “szabad” legyek). A kérdés az, hogy így kimennétek vagy sem?
2020. jún. 16. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hova??? Sok olyan ország van, ahol már nincs kölcsönösen karantén kötelezettség.
2020. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az Egyesült Királyságról van szó.
2020. jún. 16. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:

En jelenleg elgondolkodnek rajta. Ha van hol eltoltened a 2 hetet, akkor menj, de tudtommal a szallodak vagy nincsenek nyitva meg, vagy csak keyworkereknek.

Oszinten szolva en onkentesnek nem mennek jelenleg, csak ha fizetett munkarol van szo.

2020. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kimennék.
2020. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Önkéntesnek mennék, tehát ott a "host" biztosítaná a szállásom és a kajám is az egész ott töltött időre.
2020. jún. 16. 11:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, ugy ertettem, hogy ha a hostnal eltoltheted a 2 hetet, akkor persze, menj csak. Ha nem, akkor viszont kicsit draga 2 het lesz.

En most a virus miatt vagyok Mo-n, megyek vissza majd dolgozni, de egyfelol azt hallom, hogy meg mindig orulet van, masfelol viszont azt, hogy az alaguton at mentek kocsival es senki nem ellenorizte az iratokat amiket elmeletileg ki kell tolteni utazas elott.


Szoval igen, ha a host hajlando azt a 2 hetet is elfogadni, akkor igen, menj.

2020. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy a UK-ban most kezdenek el enyhiteni, de itt oriasi volt a jarvany, es nem veletlenul. Az emberek annyira keptelenek ertelmezni az ovatossag lenyeget, hogy csodalnam, ha nem torne ki masodik hullam hamarosan.

Joravalo derek futo mellettem egy meterre, felemfordul es koszon, es mindenki ezt csinalja.

A munka termeszetetol fugg szerintem.

2020. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én idén biztos, hogy nem megyek külföldre.
2020. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!