Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azzal, hogy mindenki kiposztol...

Azzal, hogy mindenki kiposztolja instára, hogy szülés után milyenné vált a teste, az negatív vagy pozitív?

Figyelt kérdés

Pl.: Kulcsár Edina.


Nem akarom, hogy provokatívnak hasson, de szerintem a legtöbb nő álszent és mesterkélt ezzel kapcsolatban. Nekem nem jön át az üzenet, úgy érzem, mesterkélt, amit csinálnak, érződik, hogy csak a like-okra mennek.


Sok nő például ezért (is) nem vállalja be a gyereket, mert esetleg így nézhet ki. Ez az én véleményem, nem kell megkövezni érte. Nem polgárpukkasztónak szánom.



2020. jún. 17. 13:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Számomra eleve ez az egész "osszuk meg a terhesség minden kics*eszett másodpercét" dolog rettentően visszataszító és egyben szánalmas, amint meglátom hogy valamelyik ismerősöm pakolja ki hetente a képeket a csupasz hasáról vagy az UH képeket, abban a pillanatban törlöm. Őszintén ki kíváncsi erre?? Meg miért tartozik ez az egész FB-ra? Egy képet kirak azt mondom oké, de aki speciel kiteszi a szülés utáni hasát, annak valszeg nem az az első képe terhességéről, hanem az egészet végigposztolta, mint ahogy látom pl Kulcsár Edina is. Szerintem senkit nem érdekel, hogy XY terhes, ahogy az sem, hogy most hány hetes a gyerek meg hetente az "azta mennyit nőtt hasam" képek és társai. Ezt a családoddal megosztod vagy max a barátokkal, de hogy mire jó telerakni vele a FB-t vagy instát, az számomra örök rejtély.
2020. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
#12 Mégis ki az isten az ismerősöd fbon ha nem a családod és barátaid, akikkel szeretnéd megosztani ilyeneket?
2020. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

13

Nekem kb. 400 ismerősöm van. Volt kollégák,volt osztálytársak, falubeliek plusz akiket másik városból ismerek ahol 10 évig éltem. A szűk család ebből kb.10 ember. Akikre tartozik a terhességem. Azokkal messengeren osztok meg képet. A maradék majd'400-nak semmi köze ehhez.

2020. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#13 Rengeteg ismerősöm (!!) és távolabbi barátom van, mint pl kollégák, volt kollégák, volt gimis osztálytársak, egyetemi csoportársak stb stb. A szűk családi, rokoni és baráti kör ebből kb 20 ember, akikkel szívesen megosztom a magánéleti dolgaimat PRIVÁT üzenetben a maradék több százra még nem igazán tartozik és kötve hiszem, hogy bárki kíváncsi lehet a fehérneműs, óriás hassal pózoló képeimre!

Te lehet szívesen osztod meg napi szinten a legbensőbb, legszemélyesebb dolgaidat több száz ember részére, én azonban nem...:)

2020. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen ahány ember annyi féle van jó pár ismerősöm akik arra vigyáztak menyit hízhatnak terhesség alatt tőlük tudtam meg van olyan krém ami segít abban, hogy ne legyen terhességi csíkok. Van aki mindent meg adna azért, hogy gyermeke legyen de van aki meg pont fordítva gondolja.
2020. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!