Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bírnak egyes emberek...

Hogy bírnak egyes emberek reggel 7 előtt "funkcionálni"?

Figyelt kérdés

Világ életemben gyűlöltem a koránkelést, suliból is inkább elkéstem néha és kibírtam néhány igazolatlant, mintsem hogy a koránkelés tortúrájának tegyem magam ki. Megjegyzem én éjjel vagyok aktívabb, ezért 1 előtt sosem alszom. Most, hogy hónapok óta otthonról dolgozom, bőven ráérek 8.30-kor kelni és 8.45-kor odaülni a gép elé, előtte pedig 7.10-kor keltem, de az is borzalmas volt.

Ennek ellenére látom egy Mávos csoportban, hogy panaszkodnak, hogy a 4-6 között induló vonatok késnek, ezek az emberek este 8-kor már alszanak, mint az óvodában?


2020. jún. 23. 10:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én bagoly típus vagyok, azaz délután-este-éjjel aktívabb, hatékonyabb vagyok, mint reggel-délelőtt. Viszont tudok korán kelni, 8 óránál többet csak akkor tudok aludni, ha beteg vagyok vagy kimerült, egyébként megfájdul a derekam a sok fekvéstől, és már az felébreszt. Nekem van egy kutyám lakásban, akit ki kell vinni, hogy elvégezze a dolgát, mert szobatiszta, de én ébresztem, nem ő ébreszt. A reggeli séta kicsit felfrissít. Szeretem a buszos utazásokat, azokhoz sokszor korán kell kelni az indulás miatt, a kutyámmal járunk teljesítménytúrákra, némelyik utazással jár, ahhoz is korán kell kelni, hogy odaérjünk időben. Aztán utána meg ki lehet pihenni. Nekem ezek az élmények megérik azt a kis fáradságot a koránkelés miatt.
2020. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!